Gönderen Konu: 2008 Yılı Üyelik Vagonu Belli Oldu!  (Okunma sayısı 5532 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
2008 Yılı Üyelik Vagonu Belli Oldu!
« : Aralık 26, 2007, 03:45:54 »
Merhaba,

19 Ocak 2008 den itibaren ilk üyeliklerin yenilenmesine başlanıyor. Gerçek üye sayımızın bu yenilemeler sonucunda belli olacağını düşünüyorum.

2008 yılı içinde üye olanlara ve üyeliklerini yenileyecek olanlara verilecek olan vagon Electrotren'in 5865 numaralı tanker vagonu.

Bu vagonun Türkiye liste satış fiyatı 65-68 YTL arasında olacak.

Electrotren Avrupa resmi fiyatı 29.90 EU, İngiltere fiyatı 17,99 £.

Ancak üyelerimize hediye olarak verilecek. Üyelik ücreti de geçen seneki gibi 50 YTL.

Vagonlar ve Electrotren'den diğer siparişlerimiz Ocak ayının ilk haftasında yola çıkıyor.

Bu vesile ile şunu da belirteyim. Ocak ayının başından itibaren Proses'de mevcut markalar ilave olarak Lima, Rivarossi, Jouef, Arnold, Electrotren, Bachmann markalarını da bulmaya başlayacaksınız.

Ayrıca Roco'nun ihracat ve pazarlama müdürleri 29 Aralık saat 15:00 de tekrar Türkiye'de ve gene Tepe Nautilus aktivitemizde olacaklar.

Biraz konuyu dağıttım kusura bakmayın.

Selamlar,

Harun
« Son Düzenleme: Aralık 26, 2007, 11:37:20 Gönderen: Harun Yamanlar »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ynt: 2008 Yılı Üyelik Vagonu Belli Oldu!
« Yanıtla #1 : Aralık 26, 2007, 12:08:55 »
Okan, düzeltme için sağol.

Evet 29 Aralık olacak. Gerçi sürekli gelip gittikleri için bilinçaltımda "geçmiş" gibi değerlendirmiş olabilirim:)

Enver ve Naci beyler,

Sizler için de birşeyler düşünüyorum tabi. Ancak, daha "N" ölçek herhangi birşey getirmediğimiz için ne olabileceğini bilemiyorum.

Şu Arnold'lar gelsin (şu anda yoldalar) bakacağız.

Yalnız şöyle bir durum da var tabii. Üye vagonunu bir hatıra gibi düşünüyoruz. Mesela İhsan bey de Marklin kullanıyor ve o da haklı olarak Marklin vagon isteyebilir. Yok olmadı bizim vagonlar izoleli tekerlekli olduğu için Marklin sistemde problem yaratmıyor. Tamam haklısınız birşey düşüneceğiz. Neyse, inşallah yarın TT, Z, G, O isteyenler çıkmaz.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Ynt: 2008 Yılı Üyelik Vagonu Belli Oldu!
« Yanıtla #2 : Kasım 01, 2013, 13:19:40 »
bu klüp vagonundan elinde fazla olup satmak isteyen olursa talibim