Proses Elektronik'den Haberler > MRC (Model Rectifier)

Armut Hatlar İçin MRC AD520 Modülü İle Polarite Değişimi (Uygulama Videosu)

(1/3) > >>

Harun:
Merhaba,

Aşağıdaki şemada ve videoda MRC'nin DCC ve armut hatlar için yapmış olduğu AD520 modülünün uygulamasını görebilirsiniz.

Amerika Fiyatı: 40 USD (KDV yok)
KDV Dahil Proses Liste Fiyatı:  47 USD
MTK Üye Fiyatı:  43 USD

[youtube=340,280]9TtLZ21Qu24[/youtube]

Bu linkteki video daha kaliteli: http://www.veoh.com/videos/v6552425hSC674ym

Selamlar,

Harun

Aynur&Sermet:
Merhaba Harun Bey,

Şu an Prosess'te satış amaçlı AD520 modülü var  mı? Fiyatı ve hangi akım aralığında kullanıldığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Selamlar,

Sermet ERAY

Harun:

--- Alıntı yapılan: Sermeteray - Mart 31, 2008, 20:05:51 ---Merhaba Harun Bey,

Şu an Prosess'te satış amaçlı AD520 modülü var  mı? Fiyatı ve hangi akım aralığında kullanıldığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Selamlar,

Sermet ERAY

--- Alıntı sonu ---

Sermet bey,

Evet var. Fiyatı ilk mesaja ilave ettim.

Selamlar,

Harun

iceman:
Harun abi izledim videosunu.Gerçekten çok güzel.Sanırım 2 rail sistemde armut hat kabus olmaktan tamamıyle %100 kurtulmuş.Üstelik durmadan transit geçebiliyor.Pekii bu müselleslerde nasıl bir performans gösterir?Etkisini nasıl olur?Birde o şekilde test etme imkanın varmı?

Sevgiler

Jimmy Cem

Okan:
Olmaz Jimmy. Bu alet kapalı devrede çalışıyor, adı her ne kadar üçgen olsa da( bu arada sen niye müselles takıntısındasın, hadi tri-angle desen anlayacağım  :D ) rayla yapılan üçgenin üç tane açık ucu oluyor. Adam nereden rölelesin nerden çevirsin.

Bu arada bunlara armut diyeceksek iyisini kim döşeyecek, hattın yani ? :D transit dedin aklıma geldi, armut gözünün sağ tarafına düz rayın ucuna bir göz ray ve bir reverser daha koyarak sürekli dönüp sürekli yön değiştiren loko elde edebiliriz. Buna da gözlük hat diyebiliriz ;) neden olmasın.

Dur bakalım yahu olmaz dedim ama belki de vardır üç röleli bir sistem, neydi bunun sizin adadaki adı ?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git