Proses Elektronik'den Haberler > Electrotren

Electrotren Katener Sistemleri

(1/5) > >>

Harun:
Merhaba,

Electrotren katener direkleri, hatları geldi.

Resimleri ve fiyatları aşağıdaki gibi.

E0242 Katener Direkleri (10 adet)

1 pakette 10 adet direk var.
Liste Fiyatı: 25 YTL MTK Fiyatı: 22.5 YTL

E0243 Kablolu Katener Direği (tek)

1 adet olarak satılıyor.
Liste Fiyatı: 12 YTL MTK Fiyatı: 10.80 YTL

E271 10 Adet 270 mm Katener Teli

1 pakette 10 adet tel var.
Liste Fiyatı: 65 YTL MTK Fiyatı: 58.5 YTL

E270 10 Adet 360 mm Katener Teli

1 pakette 10 adet tel var.
Liste Fiyatı: 75 YTL MTK Fiyatı: 67.5 YTL

2.7 metre Komple Katener Paketi

Liste Fiyatı: 100 YTL MTK Fiyatı: 90 YTL

3.6 metre Komple Katener Paketi

Liste Fiyatı: 110 YTL MTK Fiyatı: 99 YTL

Aynur&Sermet:
Harun Bey,

Set almaya karar verdim. Ancak bu uzunluklar düz hatlar için uygun. benim kurgumdaki virajlar  için 27cm lik teller çok uzun geliyor. Lima katoloğundan bildiğim, 16cm ve 22cm uzunluğunda teller var. Bunlar sizde mevcut mu? getirme şansınız var mı?

Selamlar

Sermet

Harun:

--- Alıntı yapılan: Sermeteray - Şubat 21, 2008, 18:47:05 ---Harun Bey,

Set almaya karar verdim. Ancak bu uzunluklar düz hatlar için uygun. benim kurgumdaki virajlar  için 27cm lik teller çok uzun geliyor. Lima katoloğundan bildiğim, 16cm ve 22cm uzunluğunda teller var. Bunlar sizde mevcut mu? getirme şansınız var mı?

Selamlar

Sermet

--- Alıntı sonu ---

Sermet bey,

Bu konuda, yani uygulama konusunda cahilim. Ancak bu tellerin virajlarda da kullanıldığını biliyorum. Ama nasıl araştıracağım.

Lima'da şu anda katener sistemi yok. Elinizdeki katalog eski olabilir. Lima stok listelerinde de bu sistemler var.

Selamlar,

Harun

Aynur&Sermet:

Harun Bey,
İlginiz için teşekkürler. Bendeki kataloğun eski olduğu doğru. 1995 yılına ait. Bu durumda 36cm.lik seti düz hat için düşündüm. virajlar için sadece 10'lu direk alıp aradaki hattı kendim yapmayı deneyeceğim. Sipariş için ayrıntıları yarın Uğur Beye telefonda aktarırım.

selamlar

Aynur&Sermet

Harun:
Sermet bey,

Aslında virajlarda direkleri de açılı yerleştirip dolayısı ile tellere baskı uygulayıp dışa doğru esnetebiliyorsunuz.

Ve kaşılıklı gerdirme telleriyle ki bunlar gerçeklerinde de olabiliyor oynamaması için sabitleyebilirsiniz gibi geliyor.

Uyguladığınızda paylaşırsanız seviniriz.

Selamlar,

Harun

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git