Gönderen Konu: Artık Benimde DİAROMAM VAR  (Okunma sayısı 54957 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kamyoncu-itulu1

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - bahçeşehir
    • rc kamyon t?r ve iş makineleri
Ynt: Artık Benimde DİAROMAM VAR
« Yanıtla #120 : Haziran 14, 2007, 15:15:46 »
İlyas bey yok iki straforu ust uste koymadım onlar kendınden oyle yanlarında bırbırlerıne gecsınler dıye dısler var sankı ıkı tane ust uste koymus gıbı duruyor ama onlar tek butun.

Bu arada bugun diaromayı depoya kaldırdım artık ne zman calısmalara yenıden baslarız allah bılır . Ama yazlık dıaromaya baslıyorum hos ıcınde tren yok ama ıdare edın ;D

BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #121 : Haziran 14, 2007, 18:06:53 »
Okancım O zaman sana iyi tatiller yazlık diaromada kızlarla oynarsın......

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #122 : Haziran 14, 2007, 18:18:31 »
Okan abi daha erken bir soru ama katener hat döşemeyi düşünüyor musun?

Çevrimdışı kamyoncu-itulu1

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - bahçeşehir
    • rc kamyon t?r ve iş makineleri
« Yanıtla #123 : Haziran 14, 2007, 23:40:13 »
Önder abı yazlık dıaroma kız felan yok , onunda resımlerı ekleyecem bakalım tepkıler ne olacak  ;D sadece kamyon ıs makınası buyuk bır ınsaatın ıcınden goruntuler seklınde olacak

Yarkıncıgım yok soru erken degıl, normalde hat dosenırken hatla beraber katenalını dosemek gerekır goruntu acısından . Gordugun gıbı bende katenal yok fakat , sehırın ıcıne yapacagım yolcu tasıma (metro hafif metro mototren- allah ne verırse-) oraya katenal koyacagım ama ana hatta katenal koymayacagım sadece dizeller çalışacak. ,

bu arada aklınıza takılan baska sorular olursa mutlaka sorun hemen cevaplamaya calısırım
BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem

Çevrimdışı ksk156

• Onur Arslan
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?zmir
    • ksk 156 model evi
« Yanıtla #124 : Haziran 15, 2007, 02:08:39 »
Önder abı yazlık dıaroma kız felan yok , onunda resımlerı ekleyecem bakalım tepkıler ne olacak  ;D sadece kamyon ıs makınası buyuk bır ınsaatın ıcınden goruntuler seklınde olacak

Yarkıncıgım yok soru erken degıl, normalde hat dosenırken hatla beraber katenalını dosemek gerekır goruntu acısından . Gordugun gıbı bende katenal yok fakat , sehırın ıcıne yapacagım yolcu tasıma (metro hafif metro mototren- allah ne verırse-) oraya katenal koyacagım ama ana hatta katenal koymayacagım sadece dizeller çalışacak. ,

bu arada aklınıza takılan baska sorular olursa mutlaka sorun hemen cevaplamaya calısırım

biz yapamıyoruz sen yapıyordun diye ne güzel izliyordum :) şimdi sende ara verdin iyi olmadı o düzlükler V290 a vız gelir daha da uzat;)

Çevrimdışı Alper Garan

• Alper Garan
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #125 : Şubat 14, 2014, 17:13:32 »
Forumu gezerken bu konuya rastladım. 6 sene olmuş. İnanılmaz bir diorama gidişatına benziyor. Ne oldu bu işin sonu merak ettim :)