Gönderen Konu: Sn. Mehmet Utkan a mesaj  (Okunma sayısı 5764 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Sn. Mehmet Utkan a mesaj
« : Haziran 02, 2014, 23:19:15 »
Mehmet Bey merhaba,

Sizinle tanışmak fırsatım olmadı ve daha önce sizi forumda görmedim.

Bugün Sevgili dostum, arkadaşım, kankam, düşmanım, kötü koleksiyoncu, evlerden uzak ve lokolarımdan uzak, ama iyiki var dünya tatlısı arkadaşıma (Kemal Omay adında bir Bostancılı) sizi sordum ve sizinle tanışmam gerektiğini söyledi. İstanbulluyum ama maalesef Ankaradayım. İlk İstanbul seyahatimde sizinle tanışmak isterim. Niyetim burada bu mesaj altında konu açmak değil, beraber olduğumuzda herşeyi paylaşmak.

Görüşünceye kadar, esen kalın,

Can

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Sn. Mehmet Utkan a mesaj
« Yanıtla #1 : Haziran 02, 2014, 23:34:10 »
Can Bey,

Öncelikle merhabalar. Çok yoğun bir günün ardından , tam yatmak üzereyken bir foruma gireyim dedim, iyi ki de demişim mesajınızı görmüş oldum. Ben de sizinle tanışmayı çok isterim...Umarım en kısa zamanda bunu gerçekleştiriz...Sadece 24 saat önceden haber verirseniz çok sevinirim.....malum hazırlıklı olmak için.... :)

Sevgilerimle,

M.utkan

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2014, 12:27:06 »
Can kardeşim...Hadi sen Ankara'dasın. Ben İstanbul'dayım, beni de Mehmet beyle tanıştırmadılar. Ama doğaldır, biz trenciler biraz egoist oluruz..
Mehmet bey, siteye hoş geldiniz. Ben de Can bey gibi sizlerle tanışmak isterim. Bu tanışma bende de olur sizde de. Ben uzun süredir şahsi nedenlerle Cumartesi toplantılarına katılamıyorum. Kısa zamanda görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılar...

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Haziran 03, 2014, 14:30:48 »
Can kardeşim...Hadi sen Ankara'dasın. Ben İstanbul'dayım, beni de Mehmet beyle tanıştırmadılar. Ama doğaldır, biz trenciler biraz egoist oluruz..
Mehmet bey, siteye hoş geldiniz. Ben de Can bey gibi sizlerle tanışmak isterim. Bu tanışma bende de olur sizde de. Ben uzun süredir şahsi nedenlerle Cumartesi toplantılarına katılamıyorum. Kısa zamanda görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılar...

Naci Bey merhabalar,

Aslında uzun yıllar önce rahmetli metin Ağabeyle sizi misafir etmeye çalışmıştım...hatta o yıllarda kurgu yapım aşamasındaydı ve hiç ağaç yoktu sizin belirttiğiniz gibi.... ;)Ne zaman isterseniz beklerim.... :)

Sevgi ve saygılarımla,

m.utkan

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Haziran 03, 2014, 17:02:57 »

Naci Bey,
Merhabalar

Yazınızı okudum da, belki biz trenciler biraz da üşengeçiz :)
Profilinizde İstanbul-Ataköy diyor. Bende Ataköy de oturuyorum. Şu ana kadar Sizi ziyaret etme, trenlerinizi görme veya  sizi tarafıma davet etme  etme faaliyetini göstermedim.
Saygılarımla
G. ÖZKAN
G. ÖZKAN

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #5 : Haziran 03, 2014, 19:42:09 »
Avrupa yakasındaki trenciler olarak bir buluşşsak ne kadar güzel olacak. Bizi bizden başka kimse anlamıyor malesef :)
z scale,ho scale, rc, yani model ve modelcilkle ilgili herşey...

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
« Yanıtla #6 : Haziran 03, 2014, 22:04:26 »
Mehmet bey. Metin ustayı kaybetmek beni biraz sarstı. Kusura bakma. Şimdi sizleri anımsadım. İnşallah en kısa zamanda birlikte olacağız. Eskilerden konuşuruz. Bu arada ben bir Avrupa toplantısı yapacağım. Tabii Kemal kardeşimiz duymaya..Ancak onlarsız da olmuyor. Bizden habersiz lahmacun partisi düzenliyorlarmış. Gün ola devran döne. Tüm trencilere sevgiler.Görüşmek dileğiyle.

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Haziran 03, 2014, 22:08:49 »
Mehmet bey. Metin ustayı kaybetmek beni biraz sarstı. Kusura bakma. Şimdi sizleri anımsadım. İnşallah en kısa zamanda birlikte olacağız. Eskilerden konuşuruz. Bu arada ben bir Avrupa toplantısı yapacağım. Tabii Kemal kardeşimiz duymaya..Ancak onlarsız da olmuyor. Bizden habersiz lahmacun partisi düzenliyorlarmış. Gün ola devran döne. Tüm trencilere sevgiler.Görüşmek dileğiyle.

Naci Bey merhabalar,

Günlerdir Metin Ağabey, C.Akar ve sizlerin geldiğiniz günün resimlerini arıyorum...İnşallah bulup size de bastıracağım...En kısa zamanda sizi ziyaret etmek dileklerimle...

Saygılarımla... :)

m.utkan