Gönderen Konu: forum da online üye sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor,HO populerliği hakim  (Okunma sayısı 2896 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bir_bölü_yirmi_iki_buçuk

• Forum Üyesi
  • çaylak :)
yer darlığından HO nun tercih edildiğini düşünüyorum.
bugun 3. gün sahibinden, gitti gidiyor diğer bir cok alışveriş sitesine baktım. ray bulamadım. sahibinden.com da yüksek fiyata LGB vagon ve lokomotifler var, o rakamlar beni aşar.

bu pazar çare olarak sultanbeyli pit pazarına gideceğim. belki aradıklarımı orada bulabilirim.

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
selim bey sutan beylibitt pazarında bulabileceginiz en fazla ho ölçek 1 loko 2 vagondur.
sahibinden de satılan lgb ler yurt dışı fiyatınında altında iyi br koleksiyonere aittir. yer sorunundan dolayı elden çıkarıyor.
gg ve sahibinden gibi yerlerde maliye takibinde oldugundan artık satış yapılmıyor. yapan arkadaşlarında olaydan daha haberi yok.
özellikle lgb yani g ölçek arıyorsanız hiç uğraşmayın pazarlarda veya gg de bulmak zor. buyuklugunden dolayı tr de g ölçek yapan çok az.
ben n ve z ölçek biriktiryordum. ama genel hakim olunan ölçek ho dur. ho dada eksiklerinizi tamamlayabileceginiz proses gibi ithalatçı 4-5 firma var.

• Forum Üyesi
hobby time ın fiyatları yüksek değil. 2. el almak için 2 3 ay bekleyeceğim. bulamassam ozaman ankaraya gidip tüm ihtiyaçlarımı alacağım.

evet bulmamın zor olduğunun farkındayım :(
ama 1:22,5 istiyorum. fransız malı cocukluğumdan kalma özenle sakladığım HO ölçek başlangıç tren setim mevcut, ancak onun ölçeği benim amacım içim uygun değil :(

Çevrimdışı fvefa

• Ferdi Vefa
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Ephesus Va
Alıntı
yer darlığından HO nun tercih edildiğini düşünüyorum.
bugun 3. gün sahibinden, gitti gidiyor diğer bir cok alışveriş sitesine baktım. ray bulamadım. sahibinden.com da yüksek fiyata LGB vagon ve lokomotifler var, o rakamlar beni aşar.

bu pazar çare olarak sultanbeyli pit pazarına gideceğim. belki aradıklarımı orada bulabilirim.

Açılan konu başlığı ile konunun içeriği birbirinden çok farklı ? G ölçek malzeme arıyorum diye açsaydınız yanıt daha fazla gelirdi. Enver nasıl anlamış arkadaşın G ölçek aradığını ?
« Son Düzenleme: Ekim 20, 2010, 14:10:27 Gönderen: fvefa »

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
abi lgb g ölçek üretiyor. birde açılan diğer konlar g ölçek üzerine :)

• Forum Üyesi
''ho dada eksiklerinizi tamamlayabileceginiz proses gibi ithalatçı 4-5 firma var.''

proses, hobby time 2 etti diğer 2 - 3 firma hangileri ?