Model Trenciler Forumu > İlyas Þıklar

Şimdi ikiz oldular galiba…

(1/2) > >>

İlyas Şıklar:
Geçen gün fotoğraflarını çektiğim, ancak aynı tip iki lokomotifin yan yana bana pek cazip gelmemesi nedeniyle diğer buharlıları fotoğrafladığım konunun başlığını değiştirmeyi unuttuğum için, Teoman Bey haklı olarak bunlar aynı tip değil uyarısında bulunmuştu. Yanlışlığın farkına vardığımda ise düzeltmek anlamsız olmuştu, zira bu kez Teoman Bey’in mesajı askıda kalacaktı. Ben de bu nedenle ikizlerin fotoğraflarını siteye koyarak yaptığım hatayı düzelteyim istedim. Önce bir hatırlatma ile yanlışlıkla ikizlerim dediğim buharlılar: BR81 ve BR56 …

Bunlar da efsanevi BR52’ler. Ancak dikkat edeceğiniz gibi bunlar tek yumurta ikizi değil (!) şimdiden belirteyim ….

Saygı ve sevgilerimle … İlyas Şıklar

İlyas Şıklar:
BR52’ler devam ediyor …

MEHMET erdoğan:
İlyas bey buharlı modelleri nerede görsem içim eriyor vallahi.samimi söylüyorum.modelleriniz bir harika.görüntü kaliteside süper.iyi günlerde kullanın.selamlar.

Teoman Kardaşlar:

İlyas Bey, merhaba.

Buharlı lokomotifleriniz çok güzel görülüyorlar. Kurgunuzda keyifle güle güle kullanın.

Br 52' ler sizin de belirttiğiniz gibi tek yumurta ikizleri değiller. Kazan yapılarındaki farklılık
bu durumu açıkça gösteriyor.

Üretim firmaları da iki ayrı firma. Soldaki Liliput sağdaki Roco.

Güzel görüntülerinizle buharlı lokomotiflerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Not:Tek yumurta ikizlerine örnek bir konuyu, yakında ''TCDD'nin Emektar Buharlıları'' konusunu tamamladıktan sonra uygun bir zamanımda açacağım.

Saygılar, sevgiler.
Teoman Kardaşlar

serkan kaçar:
ilyas bey merhaba

buharlı lokomotifleriniz çok güzel eskişehirde nostalji rüzgarları esiyor  TCDD sizi kıskanacak

selamlar

paşa

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git