Model Trenciler Forumu > Okan Bostancı

Artık Benimde DİAROMAM VAR

(1/26) > >>

kamyoncu-itulu1:
Dün yönetimle görüştüm ve 20. kat için izini verdiler. Dün akşamda bahause dan 5 cmlık straforları aldım bunun yanısıra balast , tutkal ve strafor yapıştırıcısınıda aldım. Bugunde mukkavaları alacagım. VE ARTIK BENIMDE DİAROMAMA VAR.

Halıdakileri görmüştünüz, ordaki plan ve boyutladakının aynısını apatmanın 20. katına inşa edecegım. 20. kat yaklaşık olarak 80 metrekare u harfi şeklinde bir alan benım yapacagım diaroma şimdilik 23.5 metrekare. Şimdilik Diaroma için , Straforlar , ayaklar(yörsan yogurt kutusundan cok saglam ve bedava oluyor  ;D), balast ve rayları tamamladım . İlk aşamada straforları yapıştırıp asansore ve depoya sıgabilecek şekilde parsellecegım. Sonrasında balasta la rayları döşeyecegim. Tahminimce 1 ayımı alacak fırsat buldukcada sizinle resimleyip paylaşacagım.

ktuzunalp:
Kolay gelsin,

Kamil

glyond:
Okancım Selammmmm

Senin adına çok sevindim, en azından yer problemin olmadan ;D diaromanı rahat rahat kuracaksın,
bizimde yapabileceğimiz  bir şey olursa haber ver. Bu arada Rayları tamamladım dedin hepsi tek bir marka mı yoksa farklı raylar varmı

abdusta:
okancıgım kolay gelsin

yogurt kabı dedinde
20 kg olanlardanmı?
onlar 40-45 cm vardır yuksekliği
saygılar a.usta

Teoman Kardaşlar:
Sevgili Okan kolay gelsin. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

Sevgiler.
Teoman Kardaşlar

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git