Model Trenciler Kulübü > Bölgesel Çalışmalar

Bursa ziyareti

(1/2) > >>

Nedim:
Sevgili model tren sevdalısı dostlar,
Ufuk Baysal arkadaşımızın ben hafta sonu Bursa ‘ya gideceğim oradaki model trenlerin dünyasına yeni gönül vermiş olan
Birol Kaplan ‘ı ziyaret edecegim sizlerde gelir misiniz ile ortaya çıkan gezi; Ufuk Baysal, Kemal Omay ve şahsım olmak üzere
3 kişi olarak gerçekleştirildi. 14.02.2009 cumartesi sabah Bursa ‘ya yola koyulduk. Birol bey arkadaşımız ile buluşma
sonrasında evinde yapımına başlayacağı diaroma/kurgunun alt yapısı ve yapılabilecekleri konuşmak üzere evine davet edildik.
Sunta ve strafor üzerine diaroma/kurgu yapılmaması, yapıldığı takdirde yaşanabilecek aksilikler üzerinde fikir alışverişleri de içerisinde
olan uzun soluklu koyu bir sohbet yapıldı..

Müşterilerimden Sn. M.Haluk BECEREN beyin nazik daveti neticesinde öğlen yemeği için
Bursa ‘nın yeşil ovası içerisinde oluşturulan Botanik Parkta bulunan BECEREN restaurant 'da
ağırlandık. Beceren Restaurant sahiplerine ve personeline sonsuz teşekkürleri bir borç biliriz.

bu tek karelik fotoğraf sevgili dostumuz ihsan beyin dikkatini çeker diye düşündüm..

Bursa ‘da ki Model tren sevdalısı Siesta Cafe sahibi Müşfik Çırpanlı bey ile tanışmak üzere
Birol Kaplan arkadaşımız ile Müşfik bayin işyerine geçtik.
müşfik beyin kurgusundan birkaç kare fotograf..

Modeltrenciler kulüp ve forum üyesi Mustafa Ay kardeşimizin katılımı ile yine
uzun soluklu model tren ve diaroma/kurgular hakkında sohbetimizi saat 19:00
cıvarında noktaladık. Kısa bir dönem sonra hafta sonu (c.tesi-Pazar)
şeklinde buluşma konusunda sözleşerek ayrıldık.

Her ne kadar Ülkemde demir yolları alt yapısı az da olsa Modeltren sevdalısı dostlar hergeçen
gün birbirlerini bir şekilde bularak çoğalmaktalar. Bursa 'daki dostlarımız Birol Kaplan, Müşfik Çırpanlı
ve Mustafa Ay beylere misafirperverlikleri için teşekkürü bir borç biliriz.

Hepinizin model trenleri bol olsun..
Sevgi ve saygılarımla.
Nedim kuş.. 

haldunabi:
super bir ziyaret olmuş. tümkardeşlerimizi kutluyorum

ihsan:
Değerli Arkadaşlar

Eğlenceli bir gezi olduğu belli oluyor

Birol bey ahşap pancurlu evin istirham etsem bir kaç yönden resmini yayınlayabilirmisiniz
SYGLR

Barbaros:
cok güzel bir gezi olmuş katılanlara imrendim inşallah bi dahaki sefere........

Ferda:
Bu eğlenceli geziyi,Bursalı dostlarımız Müşfik ve Birol beylerle tanışma, güzel kurgularını görme ve de sevgili Mustafa ile  hasret giderme fırsatını kaçırdığım için üzüldüm.İşallah bir daha ki sefere.Nedim bu güzel gezinin resimlerini bizlerle paylaştığın için teşekkürler.
Ferda

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git