Gönderen Konu: Hobiyse hobi...  (Okunma sayısı 11543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Hobiyse hobi...
« : Mayıs 12, 2014, 18:46:03 »
Çok uzun zaman önce aldığımız YapBoz'u(ben bu lafı pazılı puzzle'dan daha çok seviyorum) geçtiğimiz hafta bitirdik. Bu hafta sonu yürüyüş sırasında Güven Maketin gerisinde Hobi Galeri diye bir yerde şeffaf jelatin gibi yapışkan tabaka bulduk ve sabitledik.

Ayrıca dükkanın içinde bizim yıllar önce aldığımız bu markanın serisinden yine değişik tren görünümlerinin olduğu başka örneklerini de gördük. Meraklısına, ilgilenenine daha detay bilgi sağlarım, ama eminimki bundan Kemal abide yoktur, Mehmet hocam'da da yoktur.

Bu resimdeki 1000 parça ve sabır törpüsü, bir parça birden fazla yere uyabiliyor...

Hem hobi hem de hobi, yazarken aklıma geldi, Prosesin sucuklu kaşarlı karışık tost makinesi işlevi gören vakumlu aletinde yapılabilir mi ?  ;D ;D

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
Ynt: Hobiyse hobi...
« Yanıtla #1 : Mayıs 12, 2014, 19:52:49 »
Renk durumuna göre oldukça zor olduğu belli. Bu da bir hastalık. Ben doğrusu ara verdim. Yer yok çünkü.

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Ynt: Hobiyse Hobi...
« Yanıtla #2 : Mayıs 12, 2014, 19:55:23 »
Abi gerçekden çok hoş ama duvarda da yer yok makesef yoksa süpermiş :)
Elinize sağlık

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #3 : Mayıs 12, 2014, 23:00:32 »
Alıntı
Hem hobi hem de hobi, yazarken aklıma geldi, Prosesin sucuklu kaşarlı karışık tost makinesi işlevi gören vakumlu aletinde yapılabilir mi ? 

Vaktiyle yapmıştık böyle birşey.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4 : Mayıs 12, 2014, 23:34:00 »
YapBoz mu ? Aaaay ne banal isim şekerim ,Türkçe bu ayol ,  her şeyin İngilizcesini kullanalım ki kendimizi İngiliz hissedelim.

Bana yapboz demeyin , 11-12 yaşındaydım , bizim hain bir Alman eniştemiz var ve bana 40 cm ye 70 cm boyutlarında bir tane getirmişti , buğday tarlasına inmiş 7-8 cm boyunda bir tek kişilik uçak ,yani  tamamı aynı renk 1000 parça.

3 ayda yaptım ve bir daha da yapboz a elimi sürmedim.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Mayıs 13, 2014, 10:36:58 »

......, Mehmet hocam'da da yoktur.

Okan'cım kesinlikle yoktur.... ;D ;D