Gönderen Konu: Eskişehirden döndük  (Okunma sayısı 7413 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Eskişehirden döndük
« : Ocak 30, 2011, 23:21:26 »
Değerli Model trenciler,

Evet, Eskişehirden döndük, daha doğrusu ben, İstanbul ekibi henüz yoldalar. İnanılmaz güzel bir haftasonu beraberliği geçirdik. Ocağın bu soğuk ve karlı günlerinde Eskişehirde içimizi ısıtan bir hafta sonu oldu. Yaşlandıkça duygusal oluyorum... çok aldırmayın. Bu toplantıya vesile olan Eskişehirli tüm dostlarımıza çok teşekkürler. Özellikle başından sonuna yanımızdan ayrılmayan Sevgili Kereme gösterdiği ev sahipliğinden, ve bizleri evinde ağırlamak inceliğini gösteren Annesi Hanımefendiye sonsuz teşekkürler. Nice güzel günlerde beraber olmak dileğiyle,

Saygı ve sevgilerimle,

Can

Not. Eskişehirde uslu durmadığım için bundan böyle Loxx Bostancıyı görmek için 6 Euro ödemem gerekiyor. Ne yapalım bunada şükür.
       Birkaç foto koyuyorum. Gerisini Ufuk koyacak.

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
Ynt: Eskişehirden Döndük
« Yanıtla #1 : Ocak 31, 2011, 00:36:19 »
Keyif verici.. Aranizda olamadigim icin uzgunum.. Insallah bidahakine.
paylasimlar icin Tesekkurler Can abi.

.---- -  -
   (   ,----- - -     \_/        ___  c--U---^--'o  [_  |--------------'_| /_(o)(o)--(o)(o)
 ====================================================================================================================================================================

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Eskişehirden döndük
« Yanıtla #2 : Ocak 31, 2011, 01:48:28 »
İstanbul grubu da sağ salim ve çok mutlu olarak dönmüştür.
Bize gösterilen sevgi ve ilgi için önce tüm Eskişehirli dostlara ve  Kerem ' e çok teşekkürler. ( rivarossi için ise teessüfler  :D bilen bilir artık )

Sevgili İlyas hocamıza ise güzel dostluğu ve bize yedirdiği harika köfteler için , fokur fokur kaynayan modeltrenciler klübü     :P  adına bir kez daha özel teşekkürler , sevgiler ve saygılar.......................

Yine çay bahçesinde tren yürüttük , yine herkes hayran hayran ve kibarca baktı , aynı işi İstanbulda yapsak insanlar çok daha şaşkın bakıyorlar , Eskişehirliler gerçekten şehirleri kadar modern ve çağdaş insanlar , bir daha hayran olduk , kıskandık , imrendik , darısı başımıza.......
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Ocak 31, 2011, 10:29:57 »
Şehir dışından gelerek bizleri çok mutlu eden dostlarımıza teşekkür ederiz, sağ salim varmış olmalarına da çok memnun olduk. Bir daha ki toplantıda görüşmek üzere.

İbrahim Kaygın

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Ocak 31, 2011, 17:06:41 »

Kemal Bey Allah sizi inandırsın dün bindiğiniz trenin arkasından çok koştum. Rivarossiyi burda unuttunuz diye bağırdım ama duyamadınız sanırım. O yüzden günahımı almayın, ama bir dahaki sefere gitmeden çantanıza koyun ki problem olmasın...

Bu arada benim için de çok güzel bir hafta sonu oldu. Bu sebeple şehir dışından gelen misafirlerimize gönülden teşekkür ederim. En kısa zamanda tekrar benzer organizasyonlarda buluşmak dileği ile diyelim ki geleceği umutla bekleyebilelim.

Saygılar   Kerem Türker....

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #5 : Ocak 31, 2011, 22:17:14 »
İstanbul ve Ankara'dan gelerek Ocak ayı toplantımızı renklendiren tüm dostlara teşekkürler ediyoruz. Bol trenli ve sohbetli bir gün oldu, tekrarlayabilmek dileği ile... İlyas Şıklar

Çevrimdışı HAKAN ERDAL

• ESES 2626
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • hakanerdal26@hotmail.com
« Yanıtla #6 : Şubat 01, 2011, 00:50:25 »
İSTANBUL VE ANKARADAN GELEN  TREN SEVDALI ABİLERİME ÇOK TEŞEKKÜRLER BİR DAHA GÖRÜŞMEK DİLEÐİYLE   

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #7 : Şubat 01, 2011, 23:35:16 »
Tüm beraberliklerimizde olduğu gibi yine son derece keyifli geçen bu toplantıyı organize eden sevgili Eskişehirli dostlarımıza sonsuz teşekkürler.

Sevgiler, selamlar

Ferda
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #8 : Şubat 02, 2011, 00:50:35 »
eskişehire gelemedim ama gelenlerin ve oradaki arkadaşlarımın keyiflerini paylaşıyorum...
inşallah bir başka sefere...
sevgiler...

Çevrimdışı Eylem

• Eylem
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Eylemlerim devam edecektir....
    • GittiGidiyor Dükkan Satışlarım
« Yanıtla #9 : Şubat 02, 2011, 01:01:07 »
HEP BÖYLE MUTLU VE KEYİFLİ BERABERLİKLER DİLİYOR ,GIPTA EDİP İÇ ÇEKİYORUM...
NEYSE BİRKERE GELMİŞTİK CANIM TAA ADANADAN KALKIP KISMET  :)
SAYGILAR
Eylem Keskin

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #10 : Şubat 09, 2011, 14:39:14 »
    Ocak ayı toplantımıza İstanbul ve Ankaradan gelen dostlarımıza teşşekür ederim,İşlerimin yoğunluğu nedeni ile misafirlerimizle pek ilgilenemedim,kusura bakmasınlar artık,ama sağolsunlar Kerem ve İlyas Hocam,bizim yerimize de yeterince ilgilenmişler,ayrıca teşekkürlerimi sunarım.
   Kemal abi;toplantıda bahsettiğin Sarı Lokomotif 8 Numaralı fotoğrafta gördüğümüz olsa gerek,O Katener Kontrol Vagonudur,Yol iş makinası ile çekilir,Pantoğrafı kaldırılarak(Tabii enerji kesik olması lazım) Katener telllerindeki DESEKSAMAN(Tellerin pantoğraf üzerinde gezinme aralıkları) kaçaklığının kontrolü yapılmaktadır.Sanırım cevaplayabilmişimdir :)Herkese iyi günler dilerim.Yusuf SÜNBÜL.

« Son Düzenleme: Şubat 09, 2011, 14:43:50 Gönderen: ysunbul.1 »