Model Trenciler Forumu > Yeni Üyeler Lütfen Kendinizi Tanıtın (New members say hello here)

Kendimi tanıtayım

(1/5) > >>

serkanozcan:
Tekrar merhaba...ben Serkan.İstanbul Beylikdüzünde oturuyorum.forum sistemini çözmeye çalışıyorum.sanırım henüz çözemedim ki iletilerim 0 yanıtlanmış:)
Ben 45 yaşındayım.Aslen Erzincanlıyım.İTÜ devlet konservatuarı mezunuyum.20 yıldır MEB kadrolu müzik öğretmeniyim.Memlekete tren yolculuğu yapmak köyümüzdeki evimizin hemen önünden tren geçmesi çocukluktan beri tren tutkumun sebebi galiba.trenle ilgili herşeyi çok severim.öğrenciligimden beri hayal ettiğim model trenle ilgilenmeye vakit ve nakit zorluğundan dolayı ancak 6 yıl önce başladım.kadıkoyde bir antikacıdan bulduğum bir kutu içindeki raylar ve trenleri temizleyip çalıştırdım.halının üzerinde döndürmek beni tatmin etmeyince yine Kadıköydeki Güven maket mağazasını keşfedince oradan aldığım fikirler ve malzemelerle ilk dioramamı yaptım.Ev tünel dağ tepe ve köprüleri tamamen  kendim yapıyorum.ayrıca bahsettiğim köyümüz baraj nedeniyle yıkıldıgı için köyümüzün tamamını maket olarak yapıyorum.ekte paylaşıyorum.ülkemizde model trenciligin çok zor olduğunu biliyorum.Ben de zaman içinde bazı vagon ve lokomotiflerimi.Münih viyana ve amsterdamdan aldım.yurtdışina gittiğimde ilk iş modeltren dükkanlarını bulmak oluyor.isteyenlere bu konuda yardımcı olabilirim.çok uzun oldu tanıtım.herkese sevgiler...

sedat nişancı:
   Selamlar, Serkan Bey çalışmalarınız harika olmuş. Fotoları ilgiyle izliyor ve devamını da bekliyoruz. Sevgi ve saygılar.

Arda Tırmaş:
Hoş geldiniz Serkan Bey, kurgunuz çok güzel olmuş tebrikler, tamamı bittiyse tamamını gösteren bir fotoğraf görmek isteriz

serkanozcan:
Sedat bey Arda bey çok teşekkür ederim.Köy maketim henüz bitmedi.trenli diorama zaten küçük 170x100 cm..köy  maketimden farklı detaylar paylaşabilirim.instagramdan maketdekor hesabimdan takip edebilirsiniz.ben de sizleri takip  etmek isterim

kemalomay:
Serkan kardeşim , gizli gizli ne harikalar yaratmışsın öyle , köy evlerin muhteşem olmuş , el yapımı maketler  konusunda uzman olan Hasan ve İhsan abimizin yanına seni de katacağız galiba.

Taş evleri nasıl yaptığını biraz açıklaman mümkünse seviniriz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git