Model Trenciler Forumu > Yeni Üyeler Lütfen Kendinizi Tanıtın (New members say hello here)

herkese merhaba , Korhan Yenipazar

(1/4) > >>

Korhan-41:
Ben Korhan YENİPAZAR , 38. Kocaeli'den aranıza katılmış bulunuyorum. Aslen Psikologum ancak 7 sene dış ticaret uzmanı olarak çaılştıktan sonra şimdi 3 ortak CNC Torna ve CNC Freze atölyemizi kurduk. Çok şükür çalışıyoruz.

yaklaşık 10 yaşımdan beri plastik modellere ilgim var , sayısını hatırlamadığım kadar askeri modeller yaptıktan ve misafir çocuklarının , taşınmaların , meraklıların kurcalamalarıyla tüm maketlerimin dağıldığını , kırıldığını gördükten sonra diecast modellere geçiş yaptım. 125 adet 1/18 arabadan sonra yine çocukluğumda hasbelkader Almanya'daki halamın getirmiş olduğu Lima (Lima olduklarını , kıymetlerinin çooook sonra öğrendim) vagonlarla ve raylarla tekrar tanışmak için internette gezinirken klübü buldum.

3,5 yaşındaki kızım için aldığım 20 TL lik treni seyrederken aslında çok daha iyisini istediğimi farkettim , ne de olsa geçmişte bir model , diaroma merakım var ya , işte o vesile ile buradayım. herkese tekrar merhaba.

hayri:
Korhan Bey hoş geldiniz...
Doğru seçim, harika bir hobi!
Güzel bir başlangıç için size uygun bir set seçebilirsiniz. Konu ile ilgili Harun Bey'e ulaşabilirsiniz.

Ferda:
Korhan Bey hoş geldiniz.

uzay:
Koray bey hoşgeldiniz
Keyifli paylaşımlar dilerim

diesel:
Korhan Bey,
Hoşgeldiniz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git