Gönderen Konu: Sıcak bir merhaba  (Okunma sayısı 6841 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alponzo

• Alper D?NÇ
  • Forum Üyesi
  • Yer: Edremit/Bal?kesir
Sıcak bir merhaba
« : Ocak 13, 2007, 18:19:13 »
Merhaba ben alper 17 yaşımdayım henüz bir model trenim yok, yeterli alanım ve ayırcak bütçem yok resimlerle avunuyorum.Umarım beni aranıza kabul edersiniz.Sizden çok şey öğreneceğimi umurorum.İlerde inşaallah bir model trenim olur.Belkide yavaş yavaş toplarım.Şimdiden el becerisiyle ağaç ve elektirik direkleri yaptım.

avsalı

• Ziyaretçi
Ynt: Sıcak bir merhaba
« Yanıtla #1 : Ocak 13, 2007, 18:23:59 »
aramıza hoş geldin alper bende balıkesir avşa da yaşıyorum.model trencilik tutkuna ışık tutacak her türlü yardımı bu forumda bulabilirsin.herzaman yardıma hazırız. bu arada yapmış olduğun ürünleride bizlerle paylaşırsan seviniriz .

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2 : Ocak 13, 2007, 19:02:31 »
Merhabalar Alper.Sitemize hoşgeldin.Sende benim gibi sitenin en genç üyelerindensin  ;D Bu arada Ömer abinin dediği gibi yaptığın ürünleri,topladığın resimleri ve modelcilik için bildiğin güzel siteleri bizlerle paylaşırsan çok mutlu oluruz.Tekrar hoşgeldin...

Çevrimdışı bülent aydoğan

• Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #3 : Ocak 13, 2007, 19:07:04 »
hoşgeldiniz..

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4 : Ocak 13, 2007, 19:12:30 »
Merhaba Alper.Hoşgeldin...
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı Alponzo

• Alper D?NÇ
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Ocak 13, 2007, 19:26:43 »
Yaptığım ürünler sadece deneme amaçlı ve hala yapay görünor gerçeğe yakın yapana kadar deniycem.Bu nedenle beni kötü ürünlerle anmanızı istemem bunun için zamana ihtiyacım var.Öğrenci olduğum için boş zamanlarımda yapıyorum buda zaman alıyor.Elimde yeterli mazeme yok olunca mutlaka en güzelini yapmaya çalışıcam.Saygılar

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 13, 2007, 23:20:41 »
  Alper aramıza hoş geldin.Umudunu yitirme elbet birgün olur.

mali....

ctekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ocak 14, 2007, 18:21:24 »
alper selamlar,

aramızda kimbilir kimler hangi konularda kendini kataloglarla avutuyordur, bunlardan biri de benim. ama muhteşem bir dünyaya adım atmak üzeresin.

aramıza kabul etmek ne kelime; sen bizi kendi dünyana kattın!

aramıza hoş geldin!

cem.

Çevrimdışı Alponzo

• Alper D?NÇ
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Ocak 14, 2007, 20:01:47 »
Teşekkür ederim.Gerçekten sıcak bir karşılama oldu.http://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=418.0 Bu topikte de alabileceğim model var bana bu konuda da yardım ederseniz sevinirim.Başka modellerde önere bilirsiniz. :D

ktuzunalp

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ocak 15, 2007, 18:00:19 »
Bu hobiye ağaç ve elektrik direklerini kendiniz yaparak başladıysanız işin özünden başlamışşınız derim. Bu hobiyi uygulamak için mutlaka servet harcamak gerekmiyor ve dioramalar -ki sizin yapmaya başladığınız şey- da bizim konularımıza dahil.

Hoşgeldiniz.