Gönderen Konu: Viyana dan ziyaretçimiz vardı....  (Okunma sayısı 5805 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Viyana dan ziyaretçimiz vardı....
« : Temmuz 26, 2008, 20:35:14 »
Merhabalar...

Uzun ısrarlarım ve uğraşlarım sonucu Viyanalı kardeşimiz Tarık Balcan ı sonunda İzmirde ağırlama şansına sahip olabildim.Tanrı razı olsun en başta beni Roco Line ve Auhagen sizlikten bir nebze olsun kurtaran yine kendisi oldu  ;D  .Unutmadan buradan sonsuz teşekkürlerimi de tekrardan iletiyorum.Aslında gönül elbette daha iyi hazırlanmış bir programla daha da kafa dengi sevdiğimiz dostlarımızla beraber vakit geçirmek isterdi ancak birazda vakitsizlik nedeniyle ancak 36 saatimizi beraber geçirebildik (ne diyeyim buna da şükür...).Kendisinin en merak ettiği yerlerden birisi hiç şüphesiz Çamlık Buharlı Loko müzesiydi.Tabii hal böyle olunca abisi kıramadı ve kendisini müzeye götürmeden edemedi.

Özellikle Karşıyakalı dostumuz sevgili Onur u da keşke olsaydı diye anmadan edemedik.Kendisine Viyanadaki gibi pırıl pırıl bakım bir müze gezdiremedik ama yine de memnun kaldığı herhalinden belliydi.

Aşırı sıcağa rağmen pekte bunaldığımızı söyleyemeyiz...   ;)

Benim Trixim sanırım!!!!     ;)

Bu da yakında gelecek olan Roco herhalde!!!!    ;D

Karmaşa değil bazı ulemalar karmaşa diyor ama bize hep travr diye öğrettiler....    ;D

Asil makine olmak başka şey ama anglosakson işte.Kalitesine ne demeli acaba?

İşte bir anglosakson daha.Bunu acaba yakında 1/87 olarak görürmüyüz?   ???

Sevgili dostuma gelip misafirim olduğu için bir kez daha teşekkür ediyorum hepinizin huzurlarında.Umarım bir daha ki sefere önceden hazırlanmış çok daha iyi bir organizasyonla bunu aratmayacak çok daha iyi,keyifli vakit geçiririz.

Selamlar

Jimmy Cem
« Son Düzenleme: Temmuz 26, 2008, 20:38:52 Gönderen: iceman »
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
Ynt: Viyana dan ziyaretçimiz vardı....
« Yanıtla #1 : Temmuz 26, 2008, 23:42:57 »
yaw sevindim valla
amma sanırım ucuncu rsimde gözlükten yasıyan resim benim ilgimi çekti. cok hoş bir yansımaydı.. tarık kardeşim opuyorum