Markalar, üreticiler > Liliput

İlk lokom Liliput BR 42

(1/3) > >>

fikri:
Merhaba.değerli hobici arkadaşlar ve Ağbiler.

Foruma Çok göz atamasamda genelde yıllardır heves edip de 30 lu yaşlardan sonra bu hobiye başlayanları görünce şahsım adına çokda geç olmadığını düşünüp ilk lokomu gittigidiyordan satın almış bulunmaktayım.henüz kargo elime ulaşmadı , heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim.

HEnüz bir adet bile rayım yok ama ; buradaki yardımlaşmayı görünce bu konudada sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum.
Şimdiden bu konuda benimle paylaşım içine girebilecek hobi ci arkadaş ve abilerime teşekkür ediyorum...

Eylem:
Foruma ve bu güzel hobi Dünyasına hoş geldiniz.
Merak etmeyin forumda ben ve diğer arkadaşlar size yardımcı olacaktır.
Hayırlı olsun.
Saygılar

fikri:
Teşekkür ederim az evvelde roco br 80 aldım sanırım biraz abarttım :)

şimdi ray ve diğer ekipmanlara geldi sıra.
diaroma malzemelerim ve planlarım hazır ama nedense raylar konusunda bir türlü tatminkar bir bilgiy sahip olamadım.
Hobici arkadaşların görüş ve tavsiyelerini bekliyorum...

uzay:
fikri bey önecelikle hoş geldiniz
aldıgınız lokoları ggde gördüm.
ben bu işi yeni başlasam şahsen digitalle başlardım.
ama analog başladıysanızda yavaş gitmenizde fayda var.
raylarda önemli olan bulunabilir ve diğer marklarla uyumlu olma özelliğidir.
bu nedenden ötürü size hornby rayları tavsiye ederim. hem digital hemde analogda keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

lokolarda ise detay ve kalite çok önemli. forumu detaylı incelerseniz daha da farklı gözle bakacagınıza inanıyorum.

Emre PAK:
Fikri Bey

Aramıza Hoş Geldiniz..

Lokolarınız hayırlı uğurlu olsunn.. Şimdi onları almanızın heyecanıyla, bir hışımla girişirsiniz ray ve diorama düzenlemelerine. Buradaki herkes, emin olun sizden yardımını ve desteğini esirgemeyecektir. Hobinin yaşı olmaz ve siz çok farklı renkli ve geniş perspektifli bir hobi seçtiniz. Umarım bu büyülü dünyada çok mutlu olacaksınız.

Saygılarımla
Emre PAK

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git