Markalar, üreticiler > Rivarossi

Rivarossi BR58 Metal Loko Geldi, İnceleniyor... Resimler, Videolar

(1/5) > >>

Harun:
Merhaba,

Şu üzerinde çok konuşulan, bazılarının Roco'nun BR 58' ini bir detaylar çığı altına gömdüğünü söylediği, bazılarının öve öve göklere çıkarttığı, bazılarınınsa yerden yere vurduğu Rivarossi'nin yeni nesil (gerçekten de öyle), metal, 21 pin decoder soketli BR 58 modeli nihayet bugün geldi.

Herkes gibi ben de merakla bekliyordum.

İlk resimleri paylaşıyorum.

muratcopur:
Çok güzel, orjinal bir buharlı lokomotif.

Harun:
Çok hoşuma giden bir tarafı da dekoderle ilgili rahatlığı oldu.

Tender'da 21 bacaklı dekoder için soketi hazır. Ancak bizde henüz 21 bacaklı dekoder olmadığı için 8 bacaklı MRC ses dekoderi taktım.

21 bacaklı sokette hangi ucun nereye geldiğini bilirseniz 8 bacaklı dekoderi lehim yaparak takabiliyorsunuz. Ya da 8/21 bacak adaptör de takılabiliyor.

Hoparlör için yeri hazır. Bilezik şeklinde bir parçası var onu çıkartıp hoparlörü takıp tekrar vidalıyorsunuz. MRC hoparlör tam oturdu.

Ve açıkçası ses bu şekilde rahatsız edecek kadar yüksek çıkabiliyor, ayarlarından kısmak zorunda kalıyorsunuz.

Sürüş denemelerini de yarın yapacağım. Gerçi şimdilik 1 saat non-stop çalıştırdım ama bakalım...

Büyük bir kutuda ve 1 tekerlek takımı da yedek olarak geliyor, ayrıca bir kaç ilave detay parçası da var.

Şimdilik bu kadar, selamlar,

Harun

Harun:
İlk videosu da burada.

MEHMET erdoğan:
harun bey rivarossi BR58 muhteşem benim sorum şu olacak bende BR45 buharlı lokom var tenderi gördügüm kadarı ile küçük bu modele buhar jeneratörü ve ses dekoderi monte etmek mümkünmü. saygılar mehmet erdoğan

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git