Model Trenciler Forumu > Kuruluş Amacımız

Doğum Günü Kutlamamızdan Resimler

<< < (2/5) > >>

Harun:

Harun:
Kutlamamıza katılanlara Model Trenciler Kulübü'nden küçük birer hatıra anahtarlık...

Pastamız...

İhsan Beyin ince düşüncesiyle bana hediye ettiği mini kokoreççi diaromasının biraz tahrip olmuş hali.
O kadar beğenildi ki, fazla bakılmaktan tahrip oldu. Ama İhsan bey Pazartesi günü onarıp tekrar gönderecek.
İhsan bey çok teşekkür ederim.

Tamir edildikten sonra tekrar macro lenslerle fotoğraflayacağım. Detayları görmeniz gerek...

Nedim:
TÜM DOSTLAR HOBİDAŞLAR,
HEPBİRLİKTE DAHA NİCE UZUN SOLUKLU YILLARA..
EN KISA SÜREDE TEKRAR BİR ARADA OLMAK DİLEÐİ İLE..
SAYGI VE SEVGİLERİMLE..
NEDİM KUŞ..

mali87:
    Merhaba,fotoğraflar çok güzel emegi geçenlere çok teşekkürler.En yakın zamanda bir arada olmak dilegiyle,hoşçakalın.

mali...

Naci:
Gecemize katılan ve bu hobiye gönül vermiş dostlarım.Hepinize merhaba.Gecemiz muhteşem oldu.Tüm katılan dostlara renk kattıkları için, Harun beye gecemizi tertip ettiği için,çok çok teşekkür ederim.Eşlerimizle birlikte olmamız gecemize ayrı bir anlam kazandırdı.Eşlerimiz hobidaş olmanın nasıl bir şey olduğunu sanıyorum bu gece daha iyi anladılar.Böylece bir takım dostlarımız geniş yer imkanlarına, bendenizde yatak odasından belki salona terfi edebilme imkanlarına kavuşuruz...Böyle gecelerin bir vesile yaratılarak sık sık yapılmasını öneriyorum.Bu konuda her türlü yardıma hazırım.Gecemizin en güzel yanı hepimizin ayni dilden yani tren dilinden konuşmamızdı.Dikkat ettiniz mi? Çoğumuz birbirimizle yeni tanışmamıza rağmen anında kaynaşmamız olmasıydı.Bu nefis bir olay.34 kişi hep bir ağızdan tek melodi gibiydik.Bundan dolayı ilk başta geceyi tertip eden Harun Beye ve emeği geçen tüm dostlara bir kez daha teşekkür ederim.Selamlaaaaar...
NACİ GÜRBÜZ   

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git