Gönderen Konu: Yeni Bir Modelleme programı ve görüntüler  (Okunma sayısı 3386 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı agulday

• Ali U?u® GÜLDAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Yeni Bir Modelleme programı ve görüntüler
« : Mart 06, 2007, 16:33:28 »
Herkeze merhaba internette dolaşırken bulduğum ve hemen demesini yaptığım bir modelleme programı programı kullanmak gayet basit
fakat deneme sürümü olduğu için 8 saat kullanım hakkı veriyor. bu 8 saatin 5 dakikasında araçları öğrendim. 10 dakika ise uygulama ve pratikti. program diğer modelleme programlarına göre oldukça basit ve modelciler için birebir. çünkü kendi içerisinde bulundurduğu duvar,zemin,tavan desen ve motifleri işleri çok kolaylaştırıyor...

ücretsiz sürüm olsaydı çok güzel detay oluşturabileceğiniz. ne yapmak istiyorsanız onu yapan bir program  bu program google tarafında yapılmış   programın ismi  Google SketchUp

örnek çalışma resimleri

Uğu®

Nedim

• Ziyaretçi
Ynt: Yeni Bir Modelleme programı ve görüntüler
« Yanıtla #1 : Mart 06, 2007, 18:42:04 »
sevgılı dostum ugur kardes,
bu program ıcerınde olcekleme varmı. dıger bır tabır ıle olcu verebılıyor ve program ıstenılen boyut hesaplamasını yapıyormu. bırde bılgısayar yukleme nasıl yapacagım sana gore bılgısayar teknolojısı ozurlusuyum.. daha detaylı bır acıklama mumkun ıse..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Ynt: Yeni Bir Modelleme programı ve görüntüler
« Yanıtla #2 : Mart 07, 2007, 17:10:53 »
programda üste metre iaşaretine tıkladığınızda . belirtiginiz ölçü birimine göre ölçüyü verebiliyor.
adı Google SketchUp 6 . iki türü var prosu ve normali. normali ücretsiz.gerekli bilgi ve ücretsiz download için
http://sketchup.google.com/
enver