Gönderen Konu: Nereye cufcufluyoruz!  (Okunma sayısı 4503 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
Nereye cufcufluyoruz!
« : Ocak 18, 2011, 01:12:22 »
Bu yaziyi 16 Ocak 2011 de MTK uyeleri ozel yazisma bolumune yazmistim. Ancak bazi uyelerin okuyamadigini gordugum icin buraya tasiyorum..

Hugo oyun karakteri Turkcemize yeni bir deyim katmisti yillar once.
Nereye cufcufluyoruz.
Bircok farkli anlam yuklenebilir buna.
Benimde bu konu icin bu basligi atmak geldi icimden.
Nereye Cufcufluyoruz!
Birtakim gelismeler oldu(mus). Gecen hafta icerisinde.
Bunu dile getirmek gerekiyor birsekilde.
Uzulsekde, slklsakda yasanmis bir olay var.
Birsekilde ayda 1 kez sohbet etmek icin bile biraraya gelebiliyorduk.
Bunun elimizden gitmesine izin vermek istemiyorum isin dogrusu.
Sevip, saydigim insanlarla, sohbet etmek icin bile olsa, ayda bir kez (EN AZ) biraraya gelmek istiyorum.
Bu birlikdeligide baska bir baslik altinda sadece sohbet etmek icin degil icraat yapmak, bilgilerimizi icraat yaparken paylasmak, tecrubelerimizi anlatmak, yeni nesillere aktarmak ve heveslendirmek icin birara gelmek uzere acik bir alan olusturmak istiyorum. Ankara gurubu olarak orada genis kapsamli bir forum diyalog sureci ile herkesin cesitli ihtiyaclarina hizmet verecek, HOBIMIZI paylasacak, stresimizi, uzuntumuzu, slklntlmlzl, hirsimizi bir kenara birakarak, sevgiizi, ve dostlugumuz paylasacak bir ortam yaratmak icin neler yapabilirizi tartismak istiyorum..
Ancak bu basligi benim acmam dogru olurmu, olmaz mi bilmiyorum..Huh?
Onun icin Nereye Cufcufluyoruz diye sormak istedim..
Bana cevap verebilir misiniz acaba?  :Smiley
En kisa zamanda yeniden bir araya gelebilecek bir organizasyonda bulusmak dilegiyle.
Sevgiler.

.---- -  -
   (   ,----- - -     \_/        ___  c--U---^--'o  [_  |--------------'_| /_(o)(o)--(o)(o)
 ====================================================================================================================================================================

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Nereye cufcufluyoruz!
« Yanıtla #1 : Ocak 18, 2011, 01:26:46 »
Ankara grubunun değerli üyeleri , Kahraman nezdinde hepinize hitap eden bir cevap yazayım.

Necati dostum henüz bizlerin bilmediği bir sebeple hem bizim forumdan hem de gemi modelcilerinden ayrılmak istemiş ve ayrılmış.

Gönül geri dönmesini ister , ama eğer dönmez ise Ankaralı arkadaşlar buluşmalarını sürdürsün ,toplanmak için ayda bir seferi beklemesinler , kendi aralarında daha sık görüşebilirler ( biz İstanbullular mesafeler daha uzak olmasına rağmen kendi aramızda düzenli görüşüyoruz )

Ayrıca bir kişiyi başkan filan seçmeniz de şart değil , Eskişehirde , İstanbulda üye çok ama başkan yok, sadece bu işleri iyi kotaran birini vazifelendirseniz bile yeter.
Ya da bir başkan olsa iyi olur derseniz o da sizlerin bileceği iş.

Burası bakanlık veya bir devlet dairesi değil , hangisini canınız çekiyorsa onu yapın.
Bu iş , sıkıcı hayatlarımıza biraz tat katmaya yarayan bir hobi sadece , buna dikkat edin yeter.
Hepinize tek tek selamlar sevgiler.........
« Son Düzenleme: Ocak 18, 2011, 01:33:53 Gönderen: kemalomay »
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
Ynt: Nereye Cufcufluyoruz!
« Yanıtla #2 : Ocak 19, 2011, 23:23:17 »
Guncel!

.---- -  -
   (   ,----- - -     \_/        ___  c--U---^--'o  [_  |--------------'_| /_(o)(o)--(o)(o)
 ====================================================================================================================================================================

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
« Yanıtla #3 : Ocak 24, 2011, 00:27:02 »
Son kez yaziyorum Guncel! diye
Bump! diyorlar ingilizce de
Buarada Necati abinin gemicilerle devam ettigini soyleyebilirim. Yani tavir sadece MTK ya.. gerisini ben de bilmiyorum

.---- -  -

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
« Yanıtla #4 : Mart 01, 2011, 23:00:02 »
Yakin bir zamanda MTK toplantisi yapma hedefi var mi acaba, dusunceleriniz.?

.---- -  -

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Mart 02, 2011, 00:38:15 »
Kahraman Bey merhaba;

Ankara gurubu uzunca bir süredir sessizliğe büründü. Bence Ankara'dan bir üye bu konuda inisiyatif alıp sessizliği bozmalıdır.
(ki bu inisiyatifi siz almalısınız kanaatimce)  Saygılar   Kerem Türker....

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Mart 02, 2011, 09:39:06 »
Dostlar bekliyoruz.
G. ÖZKAN