Gönderen Konu: bitince neye benzeyecek acaba?  (Okunma sayısı 2932 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı agulday

• Ali U?u® GÜLDAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
bitince neye benzeyecek acaba?
« : Aralık 21, 2006, 16:30:27 »
eski forumdan kalan konular...
mesaj sıralaması  aşağıdan yukarıya...

jedi
--------------------------------------------------------------------------------
tesekkürler...
--------------------------------------------------------------------------------

NEDIM
NEDIM KUS
SEVGILI HOBIDAS DOSTUM,
NE GUZEL YER PROBLEMINI COZMUSSUN.. HAYIRLISI OLSUN. HIC DERT ETME BIRSEYE BENZEYECEKMI DIYE AMA OYLE AMA BOYLE EMEGIN VE HAYAL GUCUN ILE OLUSTURDUGUN BIR URUN CIKACAK ORTAYA.. EN GUZELIDE BU ZATEN EL BECERISI VE EMEK ILE BIRSEYLER YARATMAK.. AMA ONEMLI BIR DIP NOT EGER ACELE ETMEZ ISEN YAPMAK ISTEDIKLERINDEN DAHA IYI SONUCLAR ELDE ECECEKSIN..
KOLAY GELSIN.. MUHAKKAK GUZEL BIRSEY CIKACAK DERT ETME SIMDIDEN SABIR SABIR..
SEVGI VE SAYGILARIMLA.
NEDIM KUS..

jedi
teşekkürler...

ebat: 150x180 cm. (şimdilik)...

ortadaki resimdeki raylar: dış kısım standart açı, iç kısım flexible ray...

Saygılar,
jedi

agulday
Uğu®
Merhaba Jedi. hayırlı olsun ortaya güzel birşey çıkartacaksın gibi görünüyor.

diaromanın ebatı nedir ?

birde 6BGD0272.jpg (Ortadaki Resim)  resmindeki dönüş için kullandığın rayları söyleyebilirmisin.

jedi
herkese selam... ben biraz aceleci olduğum icin ilk model trenimi alır almaz hemen nasıl bir diorama yaparım??? diye düşünmeye başladım... genelde saygıdeğer forumcular evdeki yer yokluğundan şikayet ediyorlar... benimde yer problemim var evimde. buna da kendimce bir çözüm buldum: dioramamı büyük yemek masasının üzerine kurmaya başladım... masa lazım olunca dikkatlice kaldırıp duvara dikebiliyorum... ekte başlangıç resimleri var...

herkese saygılar,
jedi

Uğu®