Proses Elektronik'den Haberler > Esu & LokSound

Yeni loksound lar ne zaman gelecek?

(1/2) > >>

iceman:
Merhabalar....

Son zamanlarda MRC ninde ortaya çıkmasıyla pabucu nerdeyse dama atılan,ancak ben gibi bazı kitleninde beklediği ve prosesinde bayii olduğu ESU dan hiç ses-seda yok.Elimdeki malzemeler/format gereği ESU düşünmeme rağmen son zamanlarda sanırım fiyatı nedeniyle birçok arkadaşın MRC ye doğru kayması herhalde Harun abiyi ESU yu rafa kaldırmaya doğru yönlendirdi.Her ne kadar son zamanlarda digital kumanda,princ plaket gibi benzer konularda forum üyeleri ben gibi çeşitli nedenlerden dolayı sessiz kaldığı için gerçek arz/talep belli tespit edilemese de benim arkadaşlardan ricam ESU düşünen varsa belirtsin.En azından siparişlerimiz toplanabilirse Harun abide ona göre bize yardımcı olmaya çalışır diye düşünüyorum.

Selamlar

Jimmy Cem

kemalomay:
Cem kardeşim , bence bir müddet hepimiz MRC ile idare edelim.
En az 6 dizel'e , 4 buharlıya ve 2 adet elektrikliye takıp kullanma imkanı var .( ses farklılıklar nedeni ile )
Biz Bunlarla oynarken biraz daha vakit geçer ( 1 yıl kadar ) ve ESU loksound kardeşimiz anormal fiyatlarını biraz düzeltir ve bizler de Harun' a getirtir ve alırız.
ESU gerçekten çok aşırı pahalı ,bence makul fiyatlı  MRC ile biraz devam etmeliyiz.Selamlar........

iceman:
Abi iyi söylüyorsunda ben tereddütteyim.Ben biliyorsun genelde Roco,Trix gibi markalarla uğraşıyorum Türk lokosu yapmak için.Bachmann v.b. ile işim olmuyor.Elimde bildiğin üzere bir Trix var ve sene içerisinde almayı düşündüğüm Fleischmann da var.Bunlar bana problem çıkartacak gibi geliyor.En basid örneği.Liliputum ve Rocom Hornby kumanda ile çalışıyor ama Trix çalışmıyor.Gerçi peşin hükümlü olmak doğru değil ama göz göre göre de probleme çanak tutmanın anlamı yok.Ne dersin?

Selamlar...

kemalomay:
Cem kardeşim, problem ne yazık ki Trix te .Diğer tüm markaların herşeyi birbirine uyuyor ve sorunsuz çalışıyor.
Trixleri analog alırsan yine herşeyini uydurabilirsin.
Öperim yanaklarından..........
Umarım sağlığın iyidir........

iceman:
Sağol Kemal abim..

Dökülüyorum.Ama bu hafta biraz olsun toparlanmış olmayı ümit ediyorum.Evet haklısın.Trix ve Fleischmann tekelci zihniyete sahip problem aslına bakarsan onlardan çıkıyor.Ama ne derece başarılı oluruz bilemiyorum.Loko analog.Ama daha önce uydurulamadığına şahit oldum.Bakalım.Zaman gösterecek neyin ne olacağını...

Selamlar...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git