Gönderen Konu: Model Trenciler Kulübü 2 Mart Ankara Toplantısı  (Okunma sayısı 3801 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Model Trenciler Kulübü 2 Mart Ankara Toplantısı
« : Mart 03, 2008, 03:51:59 »
Arkadaşlar,

Bir MTK toplantımızı daha 2 Mart Pazar günü Necati Öget beyin evinde Ankara'da gerçekleştirdik.

Necati beye ve misafirperverliğiye bizleri mahçup eden eşi Fatoş hanıma, ayrıca Ümit İnci arkadaşımıza, Cumartesi akşamından Pazar akşamına kadar neredeyse non-stop devam eden bu organizasyonu sağladıkları için çok teşekkür ediyorum.

Aramıza yeni üyeler katıldı, uzun süredir görmediğimiz Mahmut, Şafak beyleri de tekrar görmüş olduk.

Necati beyin öncelikle Ankara grubu için hazırlamış olduğu gündem görüşülüp önümüzdeki dönemde MTK Ankara temsilcisi olarak Muhammet Tutan arkadaşımız seçildi.

Daha sonra genel olarak Model Trenciler Kulübü ve forumla ilgili yaratıcı tartışmalar yaptık. Bazı konular forum ve MTK ilişkisinde bazı düzenlemeler gerektirebileceği için bunları bu toplantıya katılamamış üyelerimizle de görüşmemiz gerekiyor.

Ortaya çıkan sonuçları ve fikirleri önümüzdeki günlerde diğer MTK üyeleri arasında da tartışıp karara bağladıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

Bu gezi ve toplantı ile ilgili resim ve izlenimlerin bu başlık altında toplanmasını rica ediyorum.

Çünkü daha önce bu toplantı ile ilgili açılan 2 konu sadece toplantının organizasyonu ile ilgili olduğu ve haliyle artık geçerliliği kalmadığı için forumda fazla yer işgal etmemesi için silinecektir.

Ankara toplantımıza katılan tüm arkadaşlara ve ev sahiplerimize Model Trenciler Kulübü'ne samimi destekleri e katkıları için tekrar teşekkür ediyoruz.

Selamlar,

Harun
« Son Düzenleme: Mart 03, 2008, 17:01:53 Gönderen: Harun Yamanlar »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ynt: Model Trenciler Kulübü 2 Mart Ankara Toplantısı
« Yanıtla #1 : Mart 03, 2008, 17:09:34 »
Arkadaşlar,

Bir yanlış anlama olmaması için bir ilave yapmak gereği duydum.

Bu konu Ankara grubunun organize ettiği toplantı ve gezi ile ilgili olarak açılmıştır. MTK genelini ilgilendiren konuları bir müddet sonra ayrı bir konu olarak hep beraberce ele alacağız.

Bu toplantıda Necati beyin hazırladığı gündeme göre özellikle Ankara'lı arkadaşlarımızı ilgilendiren konular ele alınmıştır.

Bunlarla ilgili açıklamaları Muhammet ve Necati beylerden sabırsızlıkla bekliyoruz. Ve tabii resimleri de.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı muratcopur

• murat çopur
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Taksim/?stanbul
  • http://muratcopur.deviantart.com/
    • muratcopur
Ynt: Model Trenciler Kulübü 2 Mart Ankara Toplantısı
« Yanıtla #2 : Mart 04, 2008, 02:22:34 »
Başta bu toplantının evsahipleri Necati bey ve eşi Fatoş hanımefendiye. Daha sonra diğer tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.
Akabinde toplantımızda çekilmiş birkaç fotoğrafı paylaşmak istiyorum.

Şafak Aktaş