Markalar, üreticiler > Mehano

mehano hakkında

<< < (2/3) > >>

karahanberke:
İyi akşamlar nedim bey hoş bulduk teşekkür ederim.
Gerçekten çok zevkli ve insanı saran bir hobi
fiyat açısından oldukça makul olduğu için mehanoyu tercih ettim
Başka tavsiyelerinizin varsa yararlanmak isterim.
iyi akşamlar

serkan kaçar:
KARAHAN BEY MERHABA

istediginiz mehano modelden düneminönündeki ekinciler toys da gördümtek kaldıgı icin uyguna verebilirler bilginiz olsun

selamlar

paşa

Nedim:
sevgili hobidaş dostum karahan berke,
oncelik ile bizim bu hobimiz özellik ile Türkiye nin sosyaekonomik dengesi gözönünde tutulacak olur ise pahalı bir hobi.. öncelik ile burada kararı sız kendı butcenız acısına bakarak yapacaksınız..
genelde baslangıc ıcın daım suret ıle baslangıc setı dıye tabır edılen setler tavsıye edılır.
ama bu hobının sıcaklıgının sızde verdıgı hıs onemlı.. genelde mehano analog sıstemde baslangıc setlerı satmaktadır. benım sıze nacızane tavsıyem bu ıse baslangıc asamasında oldugunuzdan dolayı gelısen teknolojı de goz onunde bulundurarak dıjıtal baslangıc setı tavsıye ederım..
oncelerınde eskı ve analog sıstem uzerıne alısan bırı olarak bende dıjıtal sısteme cok sıcak bakmadım ama zaman ıcerısınde dıjıtalın farklılıklarını ve ıyı taraflarını gordukce sımdı dıjıtal demekteyım.. baslangıc ıcın bır mehano baslangıc setıne nereden baksanız 200,00 ytl yakın bır bedel odeyeceksınız.. bende derımkı bıraz daha zorlayın kendınızı dıjıtal baslayın..
tabıkı tercıh sızlerın.. benım nacızane tavsıyelerım bunlar.. benım elımdede mehano lar var ıstersenız sıze vaktınız var ıse buradan bır fotograf sunayım farkları gorun.. ne dersınız..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..

Nedim:
SEVGILI HOBIDAS DOSTUM KARAHAN BERKE,
FOTOGRAFLAR

mehano baslangıç setinden çıkan bir manevra buharlısı (kendınden tenderlı)

mehano yeni dönem imalata ait manevra buharlısı (kendinden tenderli)

mehano dizel loko

roco marka dizel

hornby marka dizel

sevgi ve saygılarımla.
nedim kuş..

karahanberke:
Yardımlarınız için teşekkür ederim

saygılar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa