Gönderen Konu: Merhaba ben Emre  (Okunma sayısı 5513 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emresaki

• Forum Üyesi
Merhaba ben Emre
« : Kasım 12, 2022, 15:26:42 »
Merhabalar, ismim Emre. İzmir'de yaşıyorum ve çocukluğumdan beri trenleri çok seviyorum. Hatta ilerde ne olmak istiyorsun sorusuna yaşıtlarımdan farklı olarak makinist olmak istiyorum diye cevap verirdim :) Maalesef şartlar ve hayat koşuşturmacası içerisinde çocukluk hayalim olan bu tutkuya odaklanamadım. Şimdilerde ise özel eğitim öğretmeniyim ve elektrik teknisyeniyim, ayrıca photoshop ve grafik tasarım programlarını da kullanabildiğim için a4e basit otobüs modelleri tasarlayarak maket serüvenine başladım. Hedefim, zamanım el verdikçe en maliyetsiz yoldan kendim için ve bu tutkuya kapılan herkes için tren tasarımları öğrenmek ve tasarımlara katkıda bulunmak.  :)

Çevrimdışı Özcan

• Forum Üyesi
Ynt: Merhaba ben Emre
« Yanıtla #1 : Kasım 15, 2022, 04:28:26 »
Emre Bey, Aramıza hoş geldiniz. Bu forum eskisi kadar aktif olmasa da sizler gibi yeni katılanlarla yeniden yoğunlaşması en büyük umudumuz.

Özcan Ertem

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2 : Kasım 16, 2022, 12:47:26 »
Emre kardeşim , dünyanın en keyifli hobisine hoş geldin.Burası son zamanlarda biraz zayıfladı , Facebook üzerindeki Mtk sayfası daha aktif, oraya da üye olabilirsin.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Kasım 28, 2022, 12:11:19 »
Emre Bey hoş geldiniz.