Gönderen Konu: Model Trenciler Kulübü Hürriyet Treni Manisa  (Okunma sayısı 3846 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ugur

• Uğur Kadıköylü
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Türkiye / Manisa
  • Manisaspor
    • Siber Savaş
Model Trenciler Kulübü Hürriyet Treni Manisa
« : Ağustos 04, 2008, 17:46:17 »
S.a.

Sabah'ın erken saatlerinde gardaki hazırlakları beklerken nihayet saat 10 olmuştu ve vagonlar açılmıştı,İlk hedefim Tabiki Model Trenciler Kulübü'nün olduğu vagon oldu. Uğur abi ile karşilaştık ve tanıştıktan 2-3 dakika sonra ortalık yogunlaşmaya başladı. Ve daha sonrası...

Manisa.

Gazeteciler.

Manisa PROTOKOL

Trenleri haraket ettirmek için ugur abi ve ben baya bi ugraştık.Rayları temizledik falan fakat Buharlı lokomotifteki sorunu ben ayrılırken halen çözememiştik inşallah balıkesir'e varmadan problem çözülür. ???

Ufak bir fotograf daha belki bazı arkadaşlar ve abilerim bunu ornek alip dioramasına ekliyebileceğini düşündüğüm için koyuyorum. ;)

Selametle
Millî olmayan bir hükûmet milleti her vasıta ile felâkete götürdüğü zaman, bu milletin her ferdinin millî duygulara kapılarak isyan etmesi hak değil, millî bir görev olur.

Çevrimdışı Ugur

• Uğur Kadıköylü
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Türkiye / Manisa
  • Manisaspor
    • Siber Savaş
Ynt: Model Trenciler Kulübü Hürriyet Treni Manisa
« Yanıtla #1 : Ağustos 04, 2008, 17:48:00 »
Ufak bir ayrıntı daha ekliyeyim ugur abi ve Manisa'Ya gelen Teoman abi'nin fotograf makinalarindaki goruntulerinide burda görebiliriz.
Millî olmayan bir hükûmet milleti her vasıta ile felâkete götürdüğü zaman, bu milletin her ferdinin millî duygulara kapılarak isyan etmesi hak değil, millî bir görev olur.