Model Trenciler Forumu > Kuruluş amacımız, kurallar, bilinmesi gerekenler...

Forumda Yeni Kurallar

(1/2) > >>

Harun:
Arkadaşlar,

Forumda yaşadığımız bazılarımızı çokça rahatsız eden gergin ortamı önlemek adına bundan sonra kişisel sataşmalara, marka kötülemelerine, şehir, bölge, v.s gibi ayrımcılıklara çanak tutan, tahrik eden, yol açan mesajları mesajları silmeye karar verdim.

Bu tip yazışmaların olduğu mesajları ben görmeyip atlamış da olsam, bana rapor ederseniz, eğer yukarıdaki kıstaslara uyuyorlarsa başladığı yerden itibaren sileceğim.

Bu geçen haftaki toplantımızın da zaten ana konusuydu ve ortak bir karardı.

Ancak 8-10 kişinin ortak kararının 700 kişilik bir forumu bağlamayacağını düşünenleriniz de olacaktır.

Demokratik olma açısından bana göre %100 haklıdırlar.

Onlar da bu kararımın kişisel olduğunu ve bu hakkın da forumun kurucusu olmamdan kaynaklanan istemesem de "dikta etme" hakkından kaynaklandığını düşünsünler.

"Özgür olalım" ı savunurken, hep birlikte dikta yönetimine geçişimiz beni üzüyor.

Umarım bu yeni kararın kendiliğinden uygulanacağı ve birbirimizi "kuralların zorlaması olmadan" da kırmayacağımız döneme tekrar en kısa zamanda geçeriz.

Selamlar,

Harun

ktuzunalp:
Özgürlükler için sadece Türkiye'nin değil, dünyanın kat etmesi gereken çok uzun bir yol olduğunu düşünüyorum (en çok özgür olduğunu savunan ülkeler dahil). Bu nedenle denetim her zaman gerekli olacaktır.

Saygılar ve başarılar,
Kamil.

mali87:
  Merhaba,Harun bey size sonuna kadar katılıyorum bu tür konular silinmesine bende katılıyorum.Bazen istemesekte doz kaçıyor ve sonra kalpler kırılıyor sonra üzelen yine bizler oluyoruz arkadaşlar.En derin sevgi ve saygılarımla,hoşçakalın.

  mali...

makinist61:
Harun bey,
Çok doğru düşünmüşsünüz. Bu forumun düzeyli, oluşturulma amacının dışına taşmayacak bir yönde ilerlemesi için aldığınız kararları ve gayretinizi saygıyla karşılıyorum.
Kolay gelsin.
Sevgiler
Demir

Naci:
Harun Kardeşim.Kararınızı destekliyorum.Bana göre geç bile kalınmış bir karar.Selam ve sevgiler.
NACİ GÜRBÜZ

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git