Gönderen Konu: Profil Bilgilerinde Değişiklik (ÖNEMLİ)  (Okunma sayısı 11802 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Profil Bilgilerinde Değişiklik (ÖNEMLİ)
« : Mayıs 30, 2008, 05:17:22 »
Merhaba,

30 Mayıs 2008 tarihinden itibaren foruma kayıt sırasında gerçek isim, yaş ve yaşanan yerle ilgili profil bilgilerinin girilmesi zorunlu hale getirilmiştir.

Bu bilgiler girilmeden yeni kayıt başvurusu yapılamamaktadır. Bu otomatik ve zorunlu hale gelmiştir.

Yeni kayıt olan üyelerin profil bilgilerinin, programda yapılan değişikliklerle aşağıdaki gibi görünmesi sağlanmıştır.

Ancak "Yaşadığı Yer" ve "Adı Soyadı" alanları programda yeniden oluştrulduğu için daha önceden bu bilgileri girmiş olan eski üyelerimizin de bu bilgileri yeniden girmeleri gerekmektedir.

Bunu çok kolayca nasıl yapacağınız aşağıdaki linkte resimli ve sırasıyla gösterilmiştir.

http://www.modeltrenciler.com/profil.html

En kısa zamanda bu bilgileri girmenizi rica ediyoruz.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı atlantis

• Onur Özdemir
  • Global Moderator
  • Forum Üyesi
  • Yer: İzmir
    • Truva Linux
Ynt: Profil Bilgilerinde Değişiklik (ÖNEMLİ)
« Yanıtla #1 : Mart 21, 2017, 22:54:36 »
Kullanıcı profillerini görüntüleme yetkimiz var mı? varsa kaç mesajdan sonra veriliyor?
teşekkürler.

Çevrimdışı Alp ÖNEY

• Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Mart 23, 2017, 05:47:50 »

Sevgili kardeşim,

Üyelerin, profilini görmek senin için niye bu kadar önemli?

İsteyen bu forumda, özel mesaj göndererek paylaşımda bulunur, muhatabın ise gerekli görürse irtibat sağlar.

Benim adım Alp, soyadım ise ÖNEY zaten forumda da var.  MTK'da ki üyelerin isim ve  soyadları ile yaşlarının paylaştığı gibi.

Gerisi yönetime kalmış bir iş.

Ben bile merak etmemiş iken, bu kadar ısrar niye? Kal sağlıcakla.

Kal sağlıcakla.

Çevrimdışı atlantis

• Onur Özdemir
  • Global Moderator
  • Forum Üyesi
  • Yer: İzmir
    • Truva Linux
« Yanıtla #3 : Mart 23, 2017, 08:35:34 »
Ben meraklı bir insanım. İlgilendiğim konularda devamlı araştırma inceleme yaparım. Forumlar da paylaşım alanıdır. Bu nedenle devamlı takip ettiğiniz kişilerin önceki paylaşımlarını görebilmek için kişinin profiline girmeniz gerekir. Tek tek forumu deşelemek yerine kullanıcı profiline girip tüm paylaşımlarını görebiliyoruz. Şu anki sistemde buna engel var. Forum güvenliği ve düzeni açısından belli mesajlara kadar  kısıtlamalar olabiliyor. Bende bunu sınırları merak ediyorum işte.