Model Trenciler Kulübü > Duyurular, kulüp haberleri...

2.Tepe Nautilus Aktivitesi

(1/21) > >>

Harun:
Arkadaşlar merhaba,

Bu sabah tepe Nautilus müdürü Nihat bey ile karşılaştım. Daha kendisine Mart ayında yaptığımız aktivitenin bir benzerini yapalım mı diye teklif edecekken benden önce davranıp. "Aktiviteniz çok ilgi çekmişti gene yapalım mı" diye kendisi teklif etti.

Önümüzdeki günlerde oturup tarih konusunda konuşacağız.

Ancak sizlerden bir ricam olacak.

Mart ayındaki aktivitede bildiğiniz gibi kurulum aşamasından sonra oldukça yalnız kalmış ve neredeyse ofisi de oraya taşıyıp 1 ay aralıksız orada durmak zorunda kalmıştım.

Açıkçası beni çok zorlayan bir durumdu.

Şimdi sizlerden ricam bu konuda kimlerin gün içinde ve hafta sonlarında orada bulunabileceğini öğrenmek.

Ne kadar süre için kuracağımızı henüz konuşmadık ama Mart ayındaki gibi 1 ay mı olur yoksa 15 gün mü oturup karar vermemiz gerekiyor.

Ayrıca geçen sefere ilave olarak neler yapalım onları da burada konuşalım.

Şimdilik bu kadar.

Selamlar,

Harun

Harun:

--- Alıntı yapılan: igunder - Eylül 27, 2007, 16:08:13 ---Harun bey tahmini tarih nedir?
SYGLR

--- Alıntı sonu ---

İhsan bey, Ekim sonu ve Kasım olabilir diye düşünüyorum ama Pazartesiye kadar oturup konuşacağız.

Selamlar,

Harun

iceman:
Eğer istiyorsan hafta sonuna denk gelecek şekilde 3-5 gününü ben üstlenebilirim.Ama yoğun trafiğimi buna göre ayarlamam gerektiğinden baştan hazırlamam lazım.Eğer dahası gerekirse yine uğraşır ona göre ayarlarım.

hasan38m:
selam  harun bey benimde çorbada tuzum olmasını isterim senin istediğin tarihte iki gün kalabilirim
saygılar

ihsan:
Harun bey
Pazar günleri tam gün gelebilirim
SYGLR

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git