Gönderen Konu: Görüntü kalitesi iyi bir kaç uzun film. (ESKİ FORUMDAN)  (Okunma sayısı 2755 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kamyoncu-itulu1

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - bahçeşehir
    • rc kamyon t?r ve iş makineleri
NEYAKIKI YINE 2. SAYFADAN BAŞLIYOR

--------------------------------------------------------------------------------
 sukunet
mehmet

hoş buldum.obiwan  abi bende tren hastası olmasam hareket memurluğu tercihi vermem yani:)

--------------------------------------------------------------------------------

ktuzunalp
kamil

umitinci
ümit İNCİ

Ben ve benim gibi yeni başlayan arkadaşlar için kurgu yapımında aşama aşama çekilmiş filmler varmıdır ?
Aslında herkes çok yardımcı oluyor ama görsel olarak daha öğretici ve akılda kalıcı olabilir diye düşünüyorum.

saygılar

ümitİNCİ

agulday
Uğu®

burada ben birtane eklemiştim video değil ama neyin nasıl yapıldığı anlaşılıyor.

http://modellanlagen.biz/memo.html

uluozgur
Özgür ULUPINAR

Ümit Bey, Harun Bey birara DVD'sini satıyordu ve ben GG üzerinden almıştım. Hala var mı bilmiyorum ama bir sorun telefonla isterseniz.

umitinci
ümit İNCİ

Bu akşamın en güzel haberi. yarın ararım. zaten birazda mlz almak istiyordum.

Obiwan
BEKATLI, Okan

Büyük ölçek, açık mekan bir kurgu filmi 10dk

ktuzunalp
kamil

Gerçek bitkiler bana bir fikir verdi:

Kurguda gerçek ağaç, örneğin istasyon yanında yaşayan bir çınar. Bir ara Japon Bonsai'ler (minyatür gerçek ağaç)ünlüydü, kurguda iyi giderdi.

Yine çok uçtum, farkındayım   

BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem