Gönderen Konu: Lokolarım...  (Okunma sayısı 11017 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Ynt: Lokolarım...
« Yanıtla #40 : Şubat 04, 2019, 21:12:54 »

Mehmet Bey, merhaba.

modeltrenciler forumunun kendi bünyesindeki sistem içinden yanıtla butonundan açılan mesaj yazma penceresinde
gerekli yazışmayı yaptıktan sonra bu pencere altında yer alan ''Ek Seçenekler''i  tıklayıp,Eklenti üzerinden ''Dosya Seç'' aracılığı ile resimleri aktarabilirsiniz.

1. resim işleminden sonra diğer 2.3. ve daha fazla resimleri (daha çok eklenti) butonuna basarak foruma aktarmanız
gerçekleşir.

Örneğin; sizin marklin-users.net forumuna yükladiğiniz Br 75 ile ilgili fotoğraflarınızı bu yöntemle foruma aktardım.

Ben de çalışmalarımda bu yöntemi kullanmayı uygun buluyorum. Forumun duşundaki fotoğraf yükleme siteleri ne yazık
ki belli zamanlarda fotoğrafların yüklemelerini sistem dışı bırakabiliyorlar.

Eklentide 4. resimde ekleme ile ilgili bir açıklama bulunmaktadır.

Muhteşem koleksiyonunuza ait modellerinizin ve kurgunuza ait çeşitli güzel görüntülerin, paylaşımlarınızla hepimizi
mutlu edeceği ve keyifle izlememizi sağlayacağına yürekten inanıyorum.

Paylaşımlarınızı bekliyoruz. Şimdiden emeklerinize sağlık. Teşekkürler.

Sevgiler, saygılar.
Teoman Kardaşlar

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Lokolarım...BR 75 DB 75 042
« Yanıtla #41 : Şubat 05, 2019, 12:08:09 »
Teoman Bey,

Nazik ve samimi yaklaşım ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Anlattığınız gibi işlemi yaptım. Umarım başarılı olmuşumdur...

Selam ve sevgilerimle,
mehmet utkan

Mä 3313.1 BR 75  DB 75 042 üretim 1985... :)

« Son Düzenleme: Şubat 05, 2019, 12:11:25 Gönderen: utkan »

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #42 : Şubat 05, 2019, 13:26:01 »

Mehmet Bey, her zaman birbirimize destek olmak, bilgilerimizi paylaşmak anlayışı bu güzel hobimizin devamı açısından çok önemlidir.

Size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Modellerinizi hayranlıkla izleme keyfi yaşattığınız için çok teşekkürler. Emeklerinize sağlık.

Paylaştığınız Marklin Br 75 modelinin resimlerini başarılı bir şekilde aktarmışsınız. Elinize sağlık.

sevgiler, saygılar.
Teoman Kardaşlar

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #43 : Şubat 05, 2019, 14:02:42 »

Mehmet Bey, her zaman birbirimize destek olmak, bilgilerimizi paylaşmak anlayışı bu güzel hobimizin devamı açısından çok önemlidir.

Size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Modellerinizi hayranlıkla izleme keyfi yaşattığınız için çok teşekkürler. Emeklerinize sağlık.

Paylaştığınız Marklin Br 75 modelinin resimlerini başarılı bir şekilde aktarmışsınız. Elinize sağlık.

sevgiler, saygılar.
Teoman Kardaşlar

Vallahi Teoman Bey, tek kelimeyle sayenizde diyeceğim, zira bu dijital dünyadan pek fazla anladığım söylenemez...tekrardan sonsuz teşekkürlerimle...