Gönderen Konu: Pendik-Bostancı tren seferleri başlıyor  (Okunma sayısı 3495 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Pendik-Bostancı tren seferleri başlıyor
« : Nisan 29, 2016, 00:50:00 »
Sevgili dostumuz Kemal Omay, TCDD nin vurdumduymazlığına sinirlenip son Almanya seyahatinde bir raybüs satın almıştır. Düsseldorf Belediyesinden satın aldığı raybüs hem rayda hemde yolda gidebilmekte olup YHT yolcularını Pendikten Bostancıya taşımayı planlamaktadır. Sn. Omay " Gayem kamu hizmeti, YHT yolcularını Metroya sıkıntısız ulaştırmak " diyerek MTK üyelerine %50 indirim uygulanacağını beyan etmiş olup edeceği, cüzi kazançla elindeki loko sayısını 5000 e çıkarmayı planlamaktadır. Ne diyelim vatana millete hayırlı olsun....

Çevrimdışı oruc

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Pendik-Bostancı tren seferleri başlıyor
« Yanıtla #1 : Nisan 29, 2016, 09:56:53 »

Demekki iki kolinin içinde bu varmış, arkadaşın
Günahını almışız.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Pendik-Bostancı tren seferleri başlıyor
« Yanıtla #2 : Nisan 29, 2016, 20:01:50 »
Değerli arkadaşlarım , haberin sadece yarısı doğru maalesef , evet bu ürünü aldım ama esas amacım taşımacılık hizmeti değil , ben bunu Bağdat caddesinde kızlara yanaşıp " bi boğaz yapalım mı yavrum " demek için aldım , Ferrariden bin kat daha havalı vallahi bu alet , zaten yüzümdeki ifade bunu anlatıyor , ama MTK üyelerini bi tur bindiricem , söz.( ihaleye Can abim de girdi ama sonra vaz geçti , tehdit etmedim valla....... ;D  )

Youtube dan bu aleti bulmaya çalışın , tam " gavur yapmış abi " denen şeylerden , rayın olduğu yerde raydan , olmadığı yerde karayolundan giden bişey , önünde normal otobüs plakası var dikkat edin , Brekina bunun modelini yapmış.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.