Gönderen Konu: Tanışma  (Okunma sayısı 10273 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TURGUTpuradyn

• Ziyaretçi
Ynt: Tanışma
« Yanıtla #20 : Temmuz 11, 2013, 10:55:33 »
sabah hemen değişikliği yapıp masanın yerini değiştirdik böyle sanırım çok daha iyi oldu hem arkada kalan pencere küçük ve ulaşılabilir oldu.artık kurguyu bu haliyle kurmaya başlıyoruz.bundan sonraki çalışmaları yeni başlık altında islerle paylaşıp gene fikirlerinizi ve yardımlarınızı rica edicem.
güzel bir gün dileğiyle,

TURGUTpuradyn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Temmuz 11, 2013, 10:58:34 »
Turgut, işte bu iş böyledir.

İlk geldiğin gün de söylemiştim ya, herkes yardımcı olur, ayrıca fikirler de o kadar sonsuzdur ki bu hobide.

Güzel bir maceraya ve camiaya tekrar hoş geldin.

Harun
Harun bey tanıştığımda yanılmadığımı biliyordum dediğiniz gibi çok farklı bir dünyaya girdim tekrar teşekkürler.ofisime ziyarete de çay kahve yemek yemeğe de bekliyorum bu tüm camia için geçerlidir.en kısa zamanda diğer arkadaşlarımız ile de tanışmak dileğiyle.

Çevrimdışı ihsan

• Ihsan Günder
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #22 : Temmuz 11, 2013, 13:16:33 »
Turgut bey hoş geldiniz
Ramazan sıcak tatil dolayısıla geciktiğimiz için bizi mazur görün
Kolay gelsin

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #23 : Temmuz 12, 2013, 10:40:57 »
Turgut bey merhaba,

Tekrar aramıza hoş geldiniz, bu hobiye gönül vermek, böyle bir ortamda bir arada olmak ayrı bir heyecan hele hele bir kurguya başlamak apayrı bir heyecan, umuyorum, burada tecrübeleri ile sizlere fikirleri ile katkıda bulunacak büyüklerigu çıkacaktırm ve arkadaşlarım sayesinde ortaya çok güzel bir kurgu çıkacaktır

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #24 : Temmuz 12, 2013, 11:34:39 »
Öncelikle hoşgeldiniz. :) Bu forumdaki bizler biraz tembeliz. :) Hem siteminiz iyi oldu herkes yazmış :D . Hertürlü sorunuza elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız prosesede bekleriz. Bol trenli günler.
z scale,ho scale, rc, yani model ve modelcilkle ilgili herşey...

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
« Yanıtla #25 : Temmuz 12, 2013, 13:14:55 »
Turgut bey. Büyülü dünyaya hoş geldiniz. Âcizane benimde bazı önerilerim olacak. Kurgu için çok acele etmeyin. Tüm arkadaşların fikirlerini ve görselleri inceleyerek bir karara varın. Cam tarafına masa altından geçip çalışmayı düşünürseniz, masa ayaklarına tekerlekler takabilirsiniz. Ben bu konuda çok başarı elde ettim. Bu konuda çok tekerlek alternatifleri var. Mutlaka biri size uyacaktır. Şimdiden başarılar dilerim. Her konuda yardıma hazırım. Selam ve saygılar.

TURGUTpuradyn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Temmuz 12, 2013, 22:19:03 »
Turgut bey hoş geldiniz
Ramazan sıcak tatil dolayısıla geciktiğimiz için bizi mazur görün
Kolay gelsin
İhsan bey merhabalar,
Sanırım haklısınız benim hobby e giriş zamanım sıcaklara ve ramazana denk geldi. Cevap için teşekkürler

TURGUTpuradyn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Temmuz 12, 2013, 22:22:40 »
Turgut bey merhaba,

Tekrar aramıza hoş geldiniz, bu hobiye gönül vermek, böyle bir ortamda bir arada olmak ayrı bir heyecan hele hele bir kurguya başlamak apayrı bir heyecan, umuyorum, burada tecrübeleri ile sizlere fikirleri ile katkıda bulunacak büyüklerigu çıkacaktırm ve arkadaşlarım sayesinde ortaya çok güzel bir kurgu çıkacaktır
Evet bu hobyy gerçek anlamda çok ama çok farklı. Bu farkı bizzate hobby nin her dalında olduğum için rahatlıkla fark edebiliyorum. Mesala bir rc araçta araca tren de olduğu gibi sevgiyle sarılmak pek mümkün değil sürekli geliştirmek uğraşmak gereken araştırma isteyen bir dünyanın içine girmiş bulunmaktayım.sizlerinde yardımları ile zaman içersinde çok güzel bir kurgu çıkaracağımız kesin gözüküyor.

TURGUTpuradyn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Temmuz 12, 2013, 22:26:28 »
Turgut bey. Büyülü dünyaya hoş geldiniz. Âcizane benimde bazı önerilerim olacak. Kurgu için çok acele etmeyin. Tüm arkadaşların fikirlerini ve görselleri inceleyerek bir karara varın. Cam tarafına masa altından geçip çalışmayı düşünürseniz, masa ayaklarına tekerlekler takabilirsiniz. Ben bu konuda çok başarı elde ettim. Bu konuda çok tekerlek alternatifleri var. Mutlaka biri size uyacaktır. Şimdiden başarılar dilerim. Her konuda yardıma hazırım. Selam ve saygılar.
Naci bey öneriniz için çok teşekkürler , şu an işn masa ile ilgli bir sorun gözükmüyor arka cama ulaşılabiliyor sol yandanda rahat bir geçiş var ve aynı zamanda masa altına sol taraftan rahatlıkla giriliyor. Kurguyu zaten diaroma işini çok iyi bilen bir arkadaşımdan yardım alarak çok hızlı olmadan gerçekten çok güzel bir şey yapıcaz. Sizlerinde oluşum içinde fikirlerinizi önerilerinizi he zaman beklerim hatta vaktiniz olursa ofisimede herkesi beklerim.