Gönderen Konu: Herkese Selam,  (Okunma sayısı 8848 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Herkese Selam,
« Yanıtla #20 : Ocak 29, 2012, 17:16:56 »
Ersoy kardeşim , öncelikle tren kazasına bayıldım , tek başına giden treni nasıl devirdiniz öyle  ::)

Tünel için dikkat , viraja yapmışsın ve çok dar olmuş , büyük vagonlar kesinlikle duvarlara değecek , uzun vagonun varsa hemen kontrol et.

Resimlerin devamını bekliyoruz , Harun abinin dediği gibi bir konuya en az 5-10  resim koyabilirsin.

Kolay gelsin.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #21 : Ocak 29, 2012, 18:05:00 »
Ersoy bey öncelikle hoş geldiniz.
Kurgunuzun yapım aşamalarını bizlerle paylaştığınız için teşekkürler. Kemal'in üzerinde durduğu önemli konu dışında bende bir başka konu ile ilgili öneride bulunmak istiyorum. Resimlerde görebildiğim kadarı ile tünelde olabilecek raydan çıkma vs gibi durumlarda müdahale edebilmek için gerekli kapak veya pencere bırakmamışsınız. Ekli resimdeki gibi dağın duvara dayanan kısmında bir kapak yapmanız fena olmaz. Bu arada tabi dağ içinden geçen iki hat arasındaki bölmeyi de kaldırmanız geeki, yoksa iç hattaki raydan çıkmalara müdahale edemezsiniz. Tabi resimlerde göremediğimiz başka bir çözüm düşünmediyseniz. Tünelin içine aydınlatma gerekirmiydi bilmiyorum ama şayet aydınlatma yapıyorsanız tünel iç duvarlarınıda düzenlemeniz gerekebilir. Kolay gelsin.

Ferda

İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
« Yanıtla #22 : Ocak 30, 2012, 11:55:10 »
ersoy bey merhaba

aramıza hoş geldiniz

çalışmalarınız ve paylaşımınız çok güzel

selamlar

serkan
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
« Yanıtla #23 : Ocak 30, 2012, 18:06:22 »
Ersoy kardeşim hoşgeldiniz.Başlangıç kurgunuz çok güzel gidiyor.Bence ebatlarıda yeterli.İlk kurgunuzda tüneli düşünmeniz bile bence çok iyi.Bu demekdirki daha da detaylara gireceksiniz.Tünel girişlerinden itibaren tünelin içini koyu siyahla boyarsanız iyi olur.Böylece içine koyduğunuz ışığın belki bir engeli olmaz.Sizi kutluyorum.Tanışmak ve görüşmek dileğiyle..