Gönderen Konu: yeni üyeler ve adminlerin dikkatine  (Okunma sayısı 2542 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
yeni üyeler ve adminlerin dikkatine
« : Mayıs 25, 2011, 21:57:03 »
yaw arkadaşlar....
ben bu nicki...( battlestar galactica) tanımıyorum..
arkadaşa hoşgeldin diyeceğim ama illa yazmam mı gerekiyor...bana kimse copy-paste et demesin...
lafım sadece bu arkadaşa değil.. ama selam bile diyemiyorum nick kullananlara...
hani artık herşey,yaş baş,memleket vs gerçek yazılacaktı..
hadi harun, gümrükten malı cıkarmak için DMO-DPT-HKPTTT GAK GUK onlarla uğraşıyor..
eee başka admin yokmu yaaa.....
kulaklarına ille ben mi sokcam yaaaaaaaaaa...
BURASI CHAT SAYFASI DEÐİL. GERÇEK VE DE GÜZEL İNSANLARIN YERİDİR..PAYLAŞILIR,PAYLAŞTIRILIR..TANIŞILIR GÖRÜŞÜLÜR. VS VS
1- BEN, HASAN
2-27 YAŞ
3-POZANTI
4-ŞUNU YAPTIM BUNU YAPTIM YAPMAYA ÇALIŞIYORUM VS VS.
GİBİ YAZINIZ VE KENDİNİZİ TANITINIZ..
5-VE DE HATTA 2 RESİM KOYMAK ,YENİ GELENLERE ZOR GELİYORSA,BUNDAN SONRA YAZMAK DA BANA ZOR GELECEK....
6- ELİMDE ŞU MATERYALLER VAR SUNLAR BUNLAR VAR VS NE YAPAYIM DERSİNİZ.
7-YENİLER.. YUKARIDAKİ ANLIK MESAJLAŞMA SATIRLARINI KULLANMAYINIZ. ORASI ADI USTUNDE.. BİLGİ ALMAK İÇİN AŞAÐIDAKİ NORMAL FORUM SAYFASINI KULLANINIZ
« Son Düzenleme: Mayıs 25, 2011, 22:41:46 Gönderen: haldunabi »

Çevrimdışı battlestar galactica

• Forum Üyesi
  • Yer: kocaeli
  • FreightRunner
    • Hobi Tren
Ynt: yeni üyeler ve adminlerin dikkatine
« Yanıtla #1 : Mayıs 28, 2011, 00:40:34 »
Haldun bey Ben Nick olarak Battlestar galactica sectim ilk kayıt oldugum günlerde sitenin içerigini bilmiyordum ögrenmek gezinmek tanımak amacıyla siteyi böyle bir nickle kayıt oldum.
Adı mı soyadımı yazdım fotografımıda koydum :) siteye ilk kayıt oldugum senelerde baktım nasıl bir hobi ögrendim sevdim bende başlıyım dedim ( bu hobiden önce RC ucak başlıyacaktım kumandasını aldım 300tl ama cok sıkıntılı oldugunu düşündüm vazgectim TRT de izledimiştim hobi trenciligi ordan hoşuma gitti ) ama şartlar el vermiyordu okuyordum şimdi okul bitti calışıyorum şartlar el vermeye başladı dedim, bu sefer yer sıkıntısı cektim :) elimde Freight runner Santa Fe Life Like tren seti var artık bir sonraki maaşıma :) alıcam HO ölçekli begendigim raylardan . kutuda gelen raylar hoşuma gitmedi :) yapıcaz birşeyler iş temposu yogun bu aralar :)

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
Ynt: yeni üyeler ve adminlerin dikkatine
« Yanıtla #2 : Mayıs 28, 2011, 01:53:28 »
ZEYNELCİÐİM..
her ne ile uğraşırsan hemen paylaş,hemen resim koy...gercekten uyarım sana değil di..genel di....
elinde avucunda ne varsa resmini koy.. ypma düşüncelerini sor ve paylaş..
optum seni... mesajından keyifli bir  kardeşim olduğun anlaşılıyor..