Gönderen Konu: Ankara'lı Dostlarımıza Teşekkürler  (Okunma sayısı 2979 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ankara'lı Dostlarımıza Teşekkürler
« : Aralık 19, 2010, 23:05:25 »
Merhaba,

Bu hafta sonunu Ankara'da geçirdik. Bazılarımız Cumartesi gününden (Barbaros, Ufuk, Harun), bazılarımız Pazar günü (Kemal, Ferda, İhsan abi) geldik.

Cumartesi akşamı bizi ağırlayan Can Becan ve Kadir Uyumaz beylere ve Pazar günümüzü her zamanki gibi titizlikle organize eden Necati'ye çok teşekkür ediyoruz.

Necati'nin toplantı mesajları konusundaki titizliğini (fırça yemiyelim :) ) bildiğim için ayrı bir mesaj olarak gönderdim.

Selamlar,

Harun Yamanlar

« Son Düzenleme: Aralık 20, 2010, 14:56:15 Gönderen: Harun »

Çevrimdışı pinams

• P?nar Mutluşahin
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Ankara'lı Dostlarımıza Teşekkürler
« Yanıtla #1 : Aralık 20, 2010, 13:18:22 »
Benim için çok faydalı ve güzel bir toplantı oldu.Emeği geçen herkese teşekkür ederim. :)

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2 : Aralık 20, 2010, 18:22:33 »
Yine çok zevkli bir toplantı oldu .
Benim işlerim yüzünden Ferda ile oldukça eziyetli bir yolculuktan sonra toplantıya gitmiştik ama döndükten sonra onca yorgunluğa değdiği konusunda aynı fikirdeydik.

Öncelikle , rahatsız olmasına rağmen bu güzel toplantıyı apar topar yetiştiren ve Ankara grubunu hep canlı tutan Necati ( the TT ) dostuma çok teşekkürler.

Gemi modelciliğinden gelip çok kısa zamanda çok ciddi kurgulara başlayan ama henüz yaptıklarının resimlerini yayınlamayan dostlara tebrikler....
Yaptıkları ile bizi gerçekten şaşırtan ve hayran bırakan , ayrıca bir sürü yeni şeyi öğrenmemizi sağlayan Ersan bey'e özel teşekkürler.
Aynur ve Sermet hocalarımıza sevgiler ve tanıyana kadar gerçek bir trenci olduğu konusunda şüphelerim olan ve herhangi bir erkek vasıtası olmadan bu hobiyle tanıştığını anladığım yeni üyemiz Pınar hanıma selamlar.......
Hepinizi İstanbul'a da bekliyoruz.......
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı pinams

• P?nar Mutluşahin
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Aralık 20, 2010, 18:40:23 »
:D

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
İlyas bey kusura bakmayın size teşekkür etmeyi unuttuk.

Eskişehir aktarmamız sirasında 20 dakika için de olsa, gara gelip görüştüğümüz İlyas hocaya da çok teşekkür ederiz.

Harun

Çevrimdışı kuyumaz

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5 : Aralık 20, 2010, 23:58:28 »
Geldiginiz ve birlikte olmayi sectiginiz icin ben tesekkur ederim. Ayrica Can Bey'e guzel organizasyonu icinde tesekkurler. Tekrar birlikte olmak dilegi ile...

Kadir Uyumaz