Gönderen Konu: Proses Hobby Shop  (Okunma sayısı 4805 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akın

• Hasan AKIN
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Proses Hobby Shop
« : Ekim 21, 2009, 19:16:06 »
Proses Hobby Shop sitesine üye olup Bütçeme göre Bir Başlangıç seti olarak Hornby Local Freight başlangıç seti ve Model Trenciler Kulüp Üyeliği siparişi verdim.
Birinci sorum Set hususunda doğrumu yaptım başlangıç için uygunmu zamanla genişlete bilirmiyim.
ikinci sorum siteye sipariş vereli ikinci günüm siparişlerin karşısında pending yazıyor yani askıda
üçüncü sorum bu siparişler nasıl nezaman gönderiliyor nasıl anlarız.
Forum Yöneticisi Sayın Harun bey Sizleri meşgul ediyorum özür dilerim ama beni bilgilendirirseniz sevinirim selamlar Yeni üyeniz akin26 Hasan AKIN     

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ynt: Proses Hobby Shop
« Yanıtla #1 : Ekim 21, 2009, 19:25:30 »
Proses Hobby Shop sitesine üye olup Bütçeme göre Bir Başlangıç seti olarak Hornby Local Freight başlangıç seti ve Model Trenciler Kulüp Üyeliği siparişi verdim.
Birinci sorum Set hususunda doğrumu yaptım başlangıç için uygunmu zamanla genişlete bilirmiyim.
ikinci sorum siteye sipariş vereli ikinci günüm siparişlerin karşısında pending yazıyor yani askıda
üçüncü sorum bu siparişler nasıl nezaman gönderiliyor nasıl anlarız.
Forum Yöneticisi Sayın Harun bey Sizleri meşgul ediyorum özür dilerim ama beni bilgilendirirseniz sevinirim selamlar Yeni üyeniz akin26 Hasan AKIN     

Akın bey merhaba,

Sipariş verdiğiniz set elimizde yok. Size bununla ilgili bir mesaj attım.

Açıkçası o set belki birine hediye vermek için iyi olabilir ama bu işi hobi olarak yapmak istiyorsanız biraz zayıf kalır.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı Akın

• Hasan AKIN
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Ekim 21, 2009, 19:28:18 »
Harun Bey Peki nasıl iptal edip değiştire bilirim ve elinizde olan hangi seti tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Ekim 22, 2009, 09:29:13 »
Hasan bey merhaba,

Öncelikle hoşgeldiniz demek isterim, umarım Eskişehir'deki toplantılarda görüşürüz. Harun bey başlangıç seti hakkında bilgi vermiş ve yardımcı olacaktır sanırım. Tavsiyem digital bir sistem ile başlamanız.

İbrahim Kaygın