Gönderen Konu: safranbolu evleri  (Okunma sayısı 3186 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı somara

• Mahmut Solak
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Bal?kesir
safranbolu evleri
« : Aralık 30, 2007, 23:51:58 »
Merhabalar

1/87 ölçek Safranbolu evleri çalışması olan var mı acaba? Yapmayı düşündüğüm kurguda bu evlerden kullanmayı düşünüyorum. Yardım edecek herkese şimdiden teşekkürler.

Saygılar, Selamlar, İyi Yıllar...
Mahmut SOLAK

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Ynt: safranbolu evleri
« Yanıtla #1 : Aralık 31, 2007, 12:29:21 »
Sevgili Mahmut, yaklaşık bir yıldır aynı dertten muzdaribim ama maalesef 1/87 ölçek bulmak mümkün olmadı. Ben de aynı türde yapılarla Amasya benzeri bir su kenarı yapmayı planlamıştım ama hayata geçiremedim. Sadece Ankara otogarında bir oyuncakçıda buna benzer türde birkaç bina vardı ama ölçek falan ve tabiki kalite hak getire... belki 1/160 ölçekte kullanılabilir diye düşünmüştüm... Sana bu çabanda kolaylıklar dilerim. Saygılar... İlyas Şıklar

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #2 : Aralık 31, 2007, 13:18:42 »
Sevgili İhsan Bey, bu detaylandırmayı da bizim aramızda yapabilecek tek kişi sizsiniz zaten. Deneyimlerinizi de bizimle paylaşırsanız size minettar oluruz. Şimdiden kolay gelsin. Bu arada sevgili kızınızın ve sizin yeni yılını da kutlamak isterim. Saygılarımla... İlyas Şıklar

Çevrimdışı somara

• Mahmut Solak
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Bal?kesir
« Yanıtla #3 : Ocak 01, 2008, 23:03:17 »
İlyas Bey, merhabalar. Bende sizin düşündüğünüz gibi bir su kenarı kurgusu yapmayı düşünüyordum. Sevgili İhsan Bey'in paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyorum artık. İlgilendiğiniz için teşekkürler.

Saygılar, Selamlar...

Mahmut SOLAK