Gönderen Konu: Amerikan Sesli ve Buharlı loko  (Okunma sayısı 2883 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Amerikan Sesli ve Buharlı loko
« : Eylül 27, 2007, 14:12:35 »
Sevgili Büyüklerim ve Arkadaşlarım,

Harun abinin görüntülerinide yayınladığı buharlı ve sesli amerikan lokolarından bir tanesini de alan şanslı benim. Kendime şanslı diyorum çünki ben henüz bir  kurguya sahip değilim hatta ve hatta dijital bir üniteye de sahip değilim. Ama şunu biliyorumki burada herkesin büyük bir emekle uğraştığı kurgularda kesinlikle olması gereken bir loko. Gerek görsel güzelliklere sahip gerekse işçilik ve malzeme kalitesi oldukça iyi olan  lokonun en güzel tarafı analog sistem de de tüm fonksiyonları ile çalışabiliyor olması. Şu anda size henüz bir resim yada video görüntüsü yollayamıyorum. Üzerinde hala çalışıyorum kurcaladıkça bir şeyler keşfediyorum. Teslim alırken Harun abi her ne kadar dijital sistemde fonksiyonlarını göstermiş olsa da sağolsun ben  hala kurcalayarak yeni bir takım şeyler keşfediyorum. Almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Sizler le de en kısa sürede görünteleri paylaşacağım.

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Amerikan Sesli ve Buharlı loko
« Yanıtla #1 : Eylül 27, 2007, 17:07:19 »
vaaay bu hoşuma gitti valllaa  teklifleri değerlendireceğim ozaman  okanım biz bir çekim ayağına ankaraya gidelim hazır gitmişken ümit abi bize bir yemekde ısmarlar ;D ;D ;D

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Amerikan Sesli ve Buharlı loko
« Yanıtla #2 : Eylül 28, 2007, 09:20:05 »
sağolasın ümit abi o zaman ilk fırsatta ankaraaaaa