Gönderen Konu: Bu hobiye yeni başladım  (Okunma sayısı 5807 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hasan38m

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Bu hobiye yeni başladım
« : Mayıs 27, 2007, 09:20:56 »
Arkadaşlar ben istanbul şişliden Hasan Yaşar. Bu trenlere çocukluğumdan beri merakım vardı.Yaşım simdi 43.Sitenize 3 gün önce kayıt oldum.Vede burdaki yazışmaları okuyorum.Çok memmun kalıyorum.Fakat ben bu işlerde çok acemiyim.Diamoraları vede tren setleri olan arkadasların hobilerini görmek istiyorum.Bana yakın semtte olan vede İstanbul içi farketmez.Lokantam var.Aranıza yeni katıldım yardımlarınızı bekliyorum.
hasan yaşar mert

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: Bu hobiye yeni başladım
« Yanıtla #1 : Mayıs 27, 2007, 10:15:21 »
Hasan bey,
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Forumumuzda aradığınız tüm soruların cevaplarını geçmiş mesajlarda büyük oranda bulabilirsiniz.Sayın üyelerimizin çalışmalarını Dioramalar bölümünde de görebilirsiniz.Ayrıca her cumartesi Kadiköydeki klübümüzde toplanmaktayız ve fikir alışverişinde bulunmaktayız.Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Selamlar
Ferda...
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

tiyatrocu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 27, 2007, 11:03:35 »
Hasan bey aramıza hoş geldiniz...
Öncelikle kadıköy deki proses hobiyi ziyaret etmenizde yarar var tabiki.
Harun beyin ortamını görüp Trenlere dokunduktan sonra zaten elinizi çekemezsiniz....

Çevrimdışı hasan38m

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Proses hobinin adresi
« Yanıtla #3 : Mayıs 27, 2007, 19:30:29 »
Sayın Uğurtan bey proses hobinin adresini verirseniz sevinirim.Harun beyin trenlerini görmeyi çok isterim.Teşekkürler.
hasan yaşar mert

Çevrimdışı hasan38m

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ferda beye teşekkürler.
« Yanıtla #4 : Mayıs 27, 2007, 19:34:18 »
Ferda bey kulübün adresini verirseniz sevinirim.Acaba cumartesi günleri saat kaçta toplanıyorsunuz.Prosesle hobiylen kulübün adresi aynımı.Ayrıca cumartesi günleri saat kaçta toplanıyorsunuz.Yazarsanız sevinirim.Aranızda bulunmaktan bende mutluluk duyarım.Kulübe üye olmanın şartlarınıda söylerseniz çok memmun olurum.Teşekkürler.
hasan yaşar mert

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 27, 2007, 19:56:54 »
sevgılı hobıdas dostumuz hasan bey,
oncelık ıle aramıza hosgeldınız.. ınsallah model tren sevdası sızden hıc ayrılmaz.
ben sızlere oldukca yakın bır yerdeyım. sanrım pangaltı bolgesı sıze uzak degıl..
adres bılgılerı asagıda kapımız herzaman acık beklerız.
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..

pangaltı, baysungur sokak
ruyam apt. no.43/2
34375 sıslı - ıstanbul
tel 212 247 5338 - 2475339

abdusta

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 27, 2007, 21:14:47 »
İyi gunler Hasan bey,

Model trenciler klubune uye olmanız sartıyla toplantılara katılabilir ,muteakibinde Göztepedeki kişisel dioramamı görebilirsiniz.

saygılarımla
A.Usta

Çevrimdışı kamyoncu-itulu1

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - bahçeşehir
    • rc kamyon t?r ve iş makineleri
« Yanıtla #7 : Mayıs 27, 2007, 21:36:29 »
Ustam bir hususu düzelteyim toplantılara isteyen herkes katılabilir üye olsun olmasın.

Hasan bey bekleriz ctesılerı saat 2den sonra başlıyoruz
BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem

Çevrimdışı Emre B. ÇAKIR

• Emre
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?zmir
« Yanıtla #8 : Mayıs 27, 2007, 22:07:29 »
   Hasan Bey  aramıza hoşgeldiniz.. Adres aklımda değil ama www.proses.com dan bakarsanız bulabilirsiniz. Ben geçen çarşamba ilk defa gittim. Sokağın başında isim levhası olmadığı için bayagı dolaştım, üstelik 2 defa önünden geçmeme ragmen, hatta girişin yanında kitapçı var vitrininde oyuncaklara bakmıştım, zar zor telefonla tarifle bulabilmiştim. Şimdi kadiköy iskelesinden ( ne iskelesi olduğunu bilmiyorum) karşıya geçiyorsunuz. Hafif sağa doğru yürüyorsunuz. Eski ptt binası var şu anda ptt lokali olarak kullanılıyor sanırım onun hemen arkasında iş merkezleri, giriş kısmı kolonatlı zaten girer girmez model trenler ve arabalar var. Proses'tede güzel bir diamora var.

Saygılar

Emre B. ÇAKIR
             mimar

Çevrimdışı emrem191

• EMRE
  • Forum Üyesi
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #9 : Mayıs 27, 2007, 22:15:03 »
Hasan Bey ben de bu siteyi nette gezerken tesadüfen gördüm ve o günden bu yana hayatım çok değişti.Boş kalan zamanlarımda trenlerle uğraşmak bir şeyler yapmak o kadar güzel ki.O zamanlar im olmamasına rağman şimdi o kadar geliştim ki.Toplantılara katılmanızı özellikle tavsiye ederim.Ayrıca siteyi takip etmekte çok şey öğretiyor.Tavsiyem bir başlangıç seti almanız ve gerisi zaten mecburen  elecek.O lokoyu izlemek bile insanı o kadar rahatlatıyor ki...

EMRE

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mayıs 28, 2007, 00:09:10 »
    Hasan bey aramıza hoş geldiniz,iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.Herşey gönlünüzce olsun,hoşçakalın.

mali...

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mayıs 28, 2007, 00:18:07 »
İyi gunler Hasan bey,

Model trenciler klubune uye olmanız sartıyla toplantılara katılabilir ,muteakibinde Göztepedeki kişisel dioramamı görebilirsiniz.

saygılarımla
A.Usta

sevgili ustadım hobıdas dostum a.usta,
yukarıdaki mesajınız hasan beye yakın olmaktan dolayı benim yazmış olduğum mesajıma ıstınadenmıdır..?  yada nedım kus mesajına ıstınaden yazılmıs bazılarına yapılan bır gonderımıdır..? 

acıkcası pek anlam veremedım. ben toplantıların (adına toplantı demek pek doğru oldugunu sanmıyorum.. cunku toplantıların belırlı bır saatı konusu ana gundem maddelerı ve ısleyıslerı vardır. daha dogrusu bır araya gelıp yapılan sohbetler demek dogru olur..) okan (ıtulu) kardesımızınde dedıgı gıbı her kısıye acık katılımlı ıster kulub uyesı olsun ıster olmasın bır sohbet bırlıktelıgı oldugunu sanmakta ıdım.. yanılıyor ısem lutfen duzeltın..

sevgı ve saygılarımla.
nedım kus.. 

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mayıs 28, 2007, 00:20:07 »
sevgılı hobıdas a.usta ustad,
yazdıklarım sızın msg alıntı yaptıgım kısım ıle bır araya gırmıs becerıksızlıgıme verın..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..

abdusta

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mayıs 28, 2007, 00:30:19 »
Nedim bey

sizinle bir ilgisi yok..Sadece arkadaşı uye olması için motive etme amaçlı yazdım..benim birlik ve beraberlik yanlısı olduğum
sadece Istanbul sınırlı degil Turkiyeyi aşan ve buluşulacak adresin Model Trenciler Klubu olduğu biliniyor.

Bu vesile ile samimi olarak sizden bir ricam Jedi beye buradan sizinle birlikde evime en kısa zamanda bekledigimi
özellikle övgüye deger bulmadığı dioramamı sanırım beni kastediyor mesajında beklediğimi,artık şu tatsız yasızmalara
bir son verilmesinin yerinde olacagını teklif ediyorum.
bende muhatap olan bir kişi olarak çok rahatsız oluyorum.
Uyelikden ayrıldıysam,arkadaslıkdan ayrılmadım..dediğim gibi omrumun sonuna kadar diorama yapacagım..
size ufak bir resim saygılarımla a.usta

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Mayıs 28, 2007, 00:38:14 »
sevgili hobidaş a.usta ustad,
öncelik ile ellerinize saglık.. yine mükemmel işler çıkartıyorsunuz hobi adına..
bu arada mesajınızın benim ile vede herhangi bir gönderim ile ilgisi olmadığına sevindim.
jedi (melih) dostumuz ile sahsımın yakın bir dostluğu sözkonusudur. ancak ben kimseyi yönlendirme yapaman cünkü herkesin haklı olduğu konular var.. o neden ıle bu teklıfı kendılerıne bızzat sızın yapmanız benım kanaatımce daha dogru olacaktır. zaten benım cıddı anlamda kararlarım var..
hepınızın hersey gonlunce olsun
sevgı ve saygılarımla. 
nedım kus..