Gönderen Konu: Selam Boş zamanını ve dolu (!) zamanlarını (!) en iyi şekilde değerlendirenler.  (Okunma sayısı 3941 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin Ünalmış

• Forum Üyesi
  • Yer: ?ZM?R
Ben İzmir'den Engin Ünalmış.(Ödemiş'liyim)
Yıllarca içimde yapmak isteyipte yapamadığım bir kaç şey vardı.
Bunları anca 40 ına yaklaşınca yapmaya başlayabildim.
Şimdide sırada model trencilik var.
El becerim iyi ve yaratıcı bir insanım yıllarca hobi olarak elektronikle uğraştım.
Herhalde kandan geliyor kızımında el becerisi çok iyi.Ona sevdirmek ve güzel bir hobi/oyun (benim için hobi,onun için oyun) kazandırmak için başladım.Bir diaroma hazırlayıp haftadabir bir parçasıyla uğraşmayı düşünüyorum.
Aslında bilgisayarcı adıyla anılıyor mesleğim.Çalıştığım şirket için geniş çaplı bir sistem kurdum ve bu sistemin yöneticiliğini yapmaktayım.

Böyle bir topluluğu geç farketmenin burukluğu ve aranızda olmanın mutluluğu ile hoşbulduk.

Wermut (çömez)
Sürçi lisan ettikse affola

mali87

• Ziyaretçi
   Engin bey aramıza hoş geldiniz,iyi vakit geçirmeniz dilegiyle,hoşçakalın.

mali...

Nedim

• Ziyaretçi
sevgılı engın bey,
hos geldınız sefalar getırdınız.. sız ve sızın gıbı dostları aramızda gormek buyuk mutluluk..
hepımız bır yerlerden bır sekılde basladık.. ana ısım altında hobı baslı basına bambaska bır olgu esasında.. bana gore gunluk yasamdakı sıkıntılar dertler olumsuz etkıler nedenı ıle ruhumuzda bırıken negatıf elektrıgı alan goturen onları bertaraf eden bır olgu yasamımıza hangı yasta olur ıse olsun eklememız gereken bır olgu.. ama ne yazıkkı ulkemde hobı olgusu tam tanınmamakta..
ekonomık kosullardan olsa gerek.. ama modeltren hobısı de bır bambaska bazı dostlar demekte zaten bu bır vırus dıye.. ıyı huylu bır vırus ama.. bır bulasmaya gorsun..
tekraren hosgeldınız..
modellerınız, model trenlerınız, dıoroma/kurgularınız sımdıden bol olması dılegı ıle   
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..

Çevrimdışı cafer

• cafer çiftçi
  • Forum Üyesi
  • Yer: eskişehir
 Engin bey, hoş geldiniz.
              cafer

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Engin bey, hoşgeldiniz.

İzmir'in ilçesi Ödemiş'ten olduğunuzu belirtmişsiniz.
Şu anda İzmir'demisiniz, yoksa Ödemiş'temi oturuyorsunuz?

İzmir'de oturuyorsanız, eğer arzu ederseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Saygılar
Teoman Kardaşlar

Çevrimdışı Engin Ünalmış

• Forum Üyesi
  • Yer: ?ZM?R
Teoman Bey 97 den beri İzmir'deyim.
Çok memnun olurum.
Öncelikle belirteyim hiç bir bilgim yok sizi sıkmakta istemem.
Memnun olurum .

Wermut (çömez)
Sürçi lisan ettikse affola

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Engin bey, merhaba.

İletişim kurmak ve bilgi paylaşımında bulunmak yönüyle İzmir'de oturuyor olmanız sevindirici.

Size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bu durum beni kesinlikle sıkmaz aksine daha çok memnun eder.

Benimle iltişim kurmak için bana aşağıda verdiğim mailden ulaşabilirsiniz.

tkardaslar@gmail .com

Görüşmek dileğiyle saygılar.
Teoman Kardaşlar

Çevrimdışı Melih

• Melih Uçar
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?zmir
Engin Bey, aramıza hoş geldiniz.

Ben de Teoman Bey ve sizin gibi İzmir'de oturuyorum, bilgi seviyeniz bizim için önemli değil maksat bu hobiye gönül verenleri bir araya getirmek. Bu akşam bir başka modeltrenci arkadaşımızı ziyarete Teoman Bey ile birlikte gideceğiz, eğer uygun olursanız bize katılmanızı isteriz. Özel mesaj ile size irtibat bilgilerimi gönderiyorum.

Saygılar,
Melih Uçar
Ýzmir