Gönderen Konu: MTK Server  (Okunma sayısı 4644 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alp ÖNEY

• Forum Üyesi
MTK Server
« : Eylül 02, 2018, 23:50:02 »
Sayın MTK üyeleri,
Forumun son durumu konusunda bilgi verecek kimseler var mı? Devam mı iptal mi? Her bilgiyi kaybettik sanıyorum.  Bir birikimi olan forum çöktü demek ki. Kiminle, ne şekilde, nasıl irtibat kuracağız. Forumun bu hale gelmesinin sebepleri nedir? Neler yapılmalıydı, ne önlemler alınmalıydı.. Kimse sormadı, kimse de paylaşmadı.
Etik mi fatik mi bilemem, bir dolu üyesi olan ama bir avuç insanın paylaşımda bulunduğu, yurt dışından bile takip edilen bir site bu hale geldi ve umutsuzluğa yol açtı ise, sorumlu/ya da sorumluların bizleri bilgilendirmesi doğru olmaz mıydı?
Sevgi ve saygılarımla.

Çevrimdışı TRAINMAN

• Forum Üyesi
Ynt: MTK Server
« Yanıtla #1 : Eylül 03, 2018, 12:31:12 »
Aynen katılıyorum Alp bey,bu nedir ya,sabotajmı yoksa kullanımı artık karlı değil mi?Ancak siz cesaret bulup konuyu açtınız.Birileri cevaplarsa sevinirim!Sevgiler,saygılar,selamlar. Metin TOKMEN

Çevrimdışı TRAINMAN

• Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Eylül 03, 2018, 18:22:23 »
Mesajınızın saatine bakın 04.50 benim cevap mesajımın saati 17.31 görünüyor, oysa ben bu gün saat 13.00 civarında yazdım buna göre mesajların saati bile 4 saat ileriyi gösteriyor, buradan bile foruma ne kadar zarar verildiği görülüyor.Eskisinin neyi vardı ki bu duruma getirildi!

Çevrimdışı Alp ÖNEY

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Eylül 03, 2018, 19:08:44 »
Metin Bey merhaba,
Saat farkı yeni serverin bulunduğu ülkeden kaynaklanıyor, tabii ki bu da düzeltilemedi. Ayrıca, bekleyelim ve görelim. Muhakkak, müspet ya da menfi cevaplar verilecektir.
Sevgi ve saygılarımla.

Çevrimdışı atlantis

• Onur Özdemir
  • Global Moderator
  • Forum Üyesi
  • Yer: İzmir
    • Truva Linux
« Yanıtla #4 : Eylül 04, 2018, 08:52:10 »
Yardım talebinde bulunduk ama yönetimden cevap gelmeyince biz de bir şey yapamadık. Yoksa arkadaşım el atıp sorunları çözmeye çalışacaktı.

Çevrimdışı Alp ÖNEY

• Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Eylül 06, 2018, 16:21:01 »
Sevgili üyeler, benim paylaştığım bu yazdıklarımı yok sayın ve görüşlerinizi artık paylaşmayın.
Ama, sizi Bulgaristan'da kurgu üzerine oluşturulmuş etkinliğe davet ederler..
Bu zaman içerisinde fikirlerini dürüstçe ve samimi bir şekilde paylaşan arkadaşlarıma da sevgi ve saygılarımla.
Kalın sağlıcakla.