Gönderen Konu: Roco 62193  (Okunma sayısı 5268 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasar

• Forum Üyesi
Roco 62193
« : Haziran 08, 2014, 19:44:19 »
Tren dostları
Sizlere bir sorum olacak bugünlerde roco nun 62193 numaralı dinamik duman çıkarma özelliğine sahip bir modeli 400 euroya bir internet sitesinde satışta bu model başka satıcılarda 600 euro bu modeli yakından göreniniz var mı kalite ve özellik olarak bu fiyata değer mi bu model
Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Roco 62193
« Yanıtla #1 : Haziran 08, 2014, 22:41:44 »
Yaşar kardeşim sanırım Roco bu üründe indirim yaptı , 375 euroya kadar bulunuyor bu ara , ben 550 eurodan alanlardanım ve alet geldiğinde bozuktu , Almanyaya geri gitti ve düzelip geldi.

Programlaması çok zor , adresini bile değiştirmek mümkün değil ( POM modu gerekli diyor ama o moda geçmiyor )Hem bacadan hem de alt yanlardan duman veriyor ama 2 tur attıktan sonra 20 dakika rayları temizlemen gerekiyor.

Bunlar olumsuz tarafları ama herkesin kurgusunda olması gereken bir alet bence.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı yasar

• Forum Üyesi
Ynt: Roco 62193
« Yanıtla #2 : Haziran 08, 2014, 23:14:29 »
İyice kafam karıştı.zaten bu modelin fiyatının bu kadar sürede bu kadar inmesi normal gelmemişti bana. roco dan daha önce bir railbus almıştım ve hiç memnun kalmamıştım bu durumda biraz daha düşüneyim yada esunun bir buharlı çıkarmasını bekliyeyim.adamlar herhalde kömür atan hareketli figür bile koyarlar