Genel Konular > Planlar, Resimler, Projeler

Projem

(1/4) > >>

pinams:
Merhaba Sayın klüp üyeleri :)

Kafamda oluşan bir proje için size danışmam gerekiyor.Dioramam için 80 cm eninde 150-170 cm boyunda ve 20 cm yüksekliğinde bir alan yarattım.En ve Boydan problemim yok sanırım ama şehri yerleştirebilmem için 20 cm yeterli midir?Tüm uğraşlarım sonucunda evde bulduğum tek yerin de neresi olduğunu söyleyeyim.Tek kişilik bir yatağın bazası :) Kabloları da yatağın arkasını delip içinden geçirmeyi düşünüyorum. :D Sizce?

Pınar

koraycenan:
Merhaba ,
Pınar hanım 20 cm derken kalınlık olarak mı demek istediniz?

ihsan:
Pınar Hanım
20 cm yükseklikteki çalışma alanında  80 cm uzağa ray döşemek balast dökmek çim dökmek gibi işlerin yapımı sorun olabilir

pinams:
20 cm Yükseklikten kastım bazanın üst kapağıyla zemin arasında kurabildiği net alan.Biliyorsunuz sandık gibi.

Ferda:
Pınar Hanım merhaba,
Öncelikle kurgunuz için düşündüğünüz yer bence muhtemelen dünyada bir ilk, çalışmanızda yer problemi yaşayan modeltren severlere harika bir yol gösterici olacaktır. Harika bir çözüm. Tebrik ederim. Yükseklik ise kesinlikle problem olmaz. Tepecikleri ve binaları 20 cm'i aşmayacak şekilde planlarsanız sorun olmaz. Kolay gelsin. Aşamaları merakla bekliyorum.

Ferda

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git