Genel Konular > Aksesuarlar

Ağaç Yapımı - Woodland Scenics ile

<< < (2/2)

iceman:
Babasına bak oğlunu al!!!!!!!!  ;D Bravo.Güzel yetiştiriyorsun Doruk u....

mali87:
   Okan bey paylaşımınız için teşekkürler,şimdiden elemanı yetiştirmeye başlamışsınız çok güzel.Çalışmalarınızda başarılar diler kolay gelsin.Herşey gönlünüzce olsun,hoşçakalın.

mali...

Naci:
Arkadaşlar.Küçük kardeşimizin resimlerini seyrettikten sonra,ertesi gün woodland scenies ürünlerinden bende aldım.Hemen o gece resimlere bakarak bende 3 ağaç yaptım.Vardığım neticeler.1-Ho ve N scala içinde olabiliyor.(Ben N scala için kullandım)2-Korkunç kolay ve pratik.Ağaçın şeklini istediğin gibi yapabiliyorsun.3-Ağaçın rengini istediğin gibi yapabiliyorsun.İster koyu,ister açık veya meyva ağaçı gibi.4-Yaptıktan sonra kendi eserin olarak harika bir durum ortaya çıkıyor.Ben hazır ağaçları bu ürün gelmeden önce pahalı bir şekilde yurt dışından temin ettim.Ağaç bir diaromanın kan damarları.Onlar olmadan diromalar bir tat vermiyor.Ben yeşili ve tabiatı sevdiğim için,böyle hissediyorum.Yoksa yanlış mı düşünüyorum?Küçük kardeşimize teşekkür ediyorum.İleride bizleri aşması dileğiyle....NACİ GÜRBÜZ

Alponzo:
Ellerinize sağlık yapımında ve yayında emeği geçem herkese. :D

memduh:
merhaba ,
ağaç yapım malzemeleri sipariş etmek istiyorum eğer siz satış yapıyorsanız ne kadar ve kaç tl dir?  ???

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git