Markalar, üreticiler > Roco

Roco BR E41 Lokomotif incelemesi

(1/6) > >>

Arda Tırmaş:
Merhabalar, Roco BR E41 model lokomotifim için bir inceleme videosu hazırladım, umarım beğenirsiniz, iyi seyirler

Siteye eklediğim  youtube linkini çalıştıramadım, direk link;

https://m.youtube.com/watch?v=ElT0e6P4Df0

Teoman Kardaşlar:

Arda Bey, görüntü hareketli ve  aynı zamanda sesli tanıtımınız çok yerinde olmuş.

Tanıtım için yaptığınız bu tür bir girişim için elinize sağlık. Çok güzel olmuş.

Bu tür örnek çalışmanızı dikkate alarak benze çalışmalara bir yol açmış oldunuz.

Youtube linki forum üzerinden yüklenemiyor ne yazık ki. Ancak sizin yaptığınız gibi link vererek izlenime açılıyor.

Forumu eskiden olduğu gibi daha da etkin bir duruma getirmek adına diğer modeltrenci arkadaşları da foruma
modelleri ile ilgili çalışmaları konusunda katılmalarını bekliyoruz.

Sevgiler, saygılar.
Teoman Kardaşlar

Arda Tırmaş:
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim Teoman Bey,

Yurt dışında yapılan incelemeleri örnek aldım, belirttiğiniz gibi ülkemizde bu tarz bir inceleme eksikliği vardı, ilk denemem olduğu için eksikler yada hatalar olmuş olabilir, yeni modeller alırsam daha iyisini yapmaya çalışırım

Teoman Kardaşlar:

Arda Bey,

Sizin de belirttiğiniz üzere yurt dışında bu tür çalışmalarda artık videolu tanıtımlar yaygınlaşmış durumda.

Sizin bu çalışmanızın forumda ilk olması adına çok sevindim. Samimi duygularla yapılan her çalışmada eksik ve hata aranmaz.

Benzer çalışmaları forum katılımcılarının  yapmasında yarar görüyorum. Temennim bu ortamda paylaşımların artması ve
bu tür örnek çalışmaların çoğalmasıdır.

Çalışmalarınıza sabit görüntülere de yer verebelirsiniz. Böylece açılan konularda görselliğin hareketli olmasının yanı sıra
sabit görüntülerle de konunun zenginleşmesi sağlanmış olur. İnceleme açısından sabit görüntülerde  daha verimli bir
zamanlama olabilir.

Örnek olarak, modelin gerçeği ile kendisi arasında izlenim bakımından daha ayrıntılı bir inceleme sağlanmış olur.

Arda Tırmaş:
Aslında bilerek bir yanlış yaptım, videoda kullandığım sizin de eklediğiniz yeşil loko br e41 değil br 141 modeli, maviden bir sürü olmasına rağmen yeşil e41 resmi bulamadım, bu yüzden br 141 resmi kullandım, dikkat ederseniz br 141 in 5 adet farı var, gerçi yeşil 5 farlı br e41 de var ama benim modele uymuyor, mavi ile idare edeceğiz sanırım

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git