Model Trenciler Forumu > Yeni başlayanlar için Sorular ve Cevaplar

hangisini seçmeliyim?

<< < (6/6)

eskalad:
merhaba hata yapmayım diye forumu inceliyorum ama bir çok parametre var anladığım kadarıyla birtek markadan ziyade kalite ve ayrıntı önemli birde fonksiyonellik nereden başlıyacağımı bilemiyorum set olarak tam istediğim gibi bir sistem henüz bulamadım Ankarada bana bu işi öğretecek yol gösterecek bir abimiz olursa çok sevinirim görmeden karar vermek zor birde bütçeyi oluşturmak için seçim yapmak lazım artık hayırlısı..

CAN:
Merhaba,

Ankarada fazla trenci abi yok maalesef, onun için ben yanıt vereyim. Ekim başına kadar Ankarada olmayacağım. Ekim başında bana forumdan bir mesaj atarsanız (fazla yaşlı bir abi olduğumdan unutabilirim) size elimden geldiği kadar yardım ederim.

Sevgilerimle,

Can

eskalad:
sağol Can abi acelem yok bu arada bende araştırmaya devam edeyim teoridede olsa öğrenmek güzel  :)

Electrorail:
Merhabalar;

Ben Ho ölçekli Fleischmann dizel ve buharlı lokomotiflerden yola çıkarak bir diorama yapmak istiyorum ama 60-70 li yıllarda geçecek. Aranızda Fleischmann loko kullanan varsa nasıl bir kalitede olduklarını söyleyebilirmisiniz? Veya Loko nasıl bir his veriyor? Düşüncelerinizi söyerseniz çok sevinirim!

Ata

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git