Gönderen Konu: Dostlarım sağ olsun 1  (Okunma sayısı 8093 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Dostlarım sağ olsun 1
« : Temmuz 13, 2015, 22:21:48 »
Arkadaşlar , Trix'in bir triebwagen'i var , adı Roterpfeil , ( kırmızı ok ) geçen sene kasım ayında Mehmet ile Rosdorf da tren pazarına gittiğimizde bunu aradığımı söylemiştim.

Sağ olsun unutmamış , son gittiğimiz Köln fuarında bulmuş , hemen beni aradı adresi verdi ( stand numarasını yani ) derhal koştum , gayet makul bir fiyata aldım.Teşekkürler MEHMET UTKAN kardeşim.

Otele dönüp gözlüklerimi takınca bir de ne göreyim , Trix yerine Marklin almışım.(Yaşlılık işte  ;D bir daha gözlüksüz gitmicem  :D )

" Mehmet bunu hemen geri götürelim " dedim ama ne üzülüyorsun yahu " Can abin var ya " dedi.Can abime yaptığım hatayı  ;D   ;D anlatınca hemen " üzülme hallederiz " dedi.

Bundan sonra Can abinin " Voltaj Osman " olan nick'i  Marklinkiller  olarak değişsin bence , Mehmet ise  Marklinatör de olur dedi. :)

Geçen hafta loko geldi , her zamanki gibi muhteşem iş ,tek kelimeyle  harika olmuş.Ben içindeki işçiliği gördüm ama foto çekemedim , keşke sizler  de görseydiniz.

Teşekkürler OSMAN CAN BECAN abicim.

Bu aletin videosu.

Bu da gerçeği.

Bunlar da resimleri.

YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Ynt: Dostlarım sağ olsun 1
« Yanıtla #1 : Temmuz 13, 2015, 22:51:58 »
Yazmayı unutmuşum , ben söylemeden , bütün lambalarını led yapmış ve dekoder yuvasını da hazırlamış.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı oruc

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Temmuz 13, 2015, 23:28:10 »
Bu mubarek gecede Allah herkeze böyle yanlış şeyler
ve bunları düzeltecek dostlar versin. Amin
İyi kandiller

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Temmuz 13, 2015, 23:37:35 »
Öncelikle Can Bey'in ellerine sağlık.... :D

Kemal'cim sen de güle güle yürüt.... :D

Ancak küçük bir saptama...marklinatör terimi bana değil, Sevgili Okan Bekatlı'ya aittir.... :)

m.utkan

Çevrimdışı fvefa

• Ferdi Vefa
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Ephesus Va
« Yanıtla #4 : Temmuz 14, 2015, 09:01:24 »
Alıntı
Otele dönüp gözlüklerimi takınca bir de ne göreyim , Trix yerine Marklin almışım.(Yaşlılık işte  Grin bir daha gözlüksüz gitmicem  Cheesy )

Hımmm sana gözlük şart olmuş. Kutusundaki yazı okunur gibi değilmiş. Bu kadar da küçük yazılmazki

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Temmuz 14, 2015, 10:33:05 »
Alıntı
Otele dönüp gözlüklerimi takınca bir de ne göreyim , Trix yerine Marklin almışım.(Yaşlılık işte  Grin bir daha gözlüksüz gitmicem  Cheesy )

Hımmm sana gözlük şart olmuş. Kutusundaki yazı okunur gibi değilmiş. Bu kadar da küçük yazılmazki

Çevrimdışı mesut kurt

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Temmuz 14, 2015, 12:09:24 »
Kemal Abi, çok güzel görünüyor, güle güle kullan...

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Ynt: Dostlarım sağ olsun 1, Özür ve teşhis.
« Yanıtla #7 : Temmuz 14, 2015, 19:51:13 »
Hakkaten yaşlanmışım , yazmaya başlamadan önce düşündüklerimin yarısını unutmuşum , bir kez daha yazmak zorundayım , tekerleklerdeki emeği için taşranın bir numaralı torna ustası  ;D sevgili dostum ORUÇ KARAMULLAOÐLU 'na teşekkür etmeyi unuttum.

Ferdicim , üstelik Trix'in kutusu sarı-yeşil , galba renk körlüğü de başlamış bende yaşlılıktan............ ;D

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Temmuz 15, 2015, 15:50:08 »
Kemal Bey,

Çok güzel bir ürün.
Güle güle kullanın.
G. ÖZKAN