Gönderen Konu: Model Trenciler Kulübü 25 Mayıs Eskişehir Gezisi İzlenimleri ve Fotoğraflar  (Okunma sayısı 12375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratcopur

• murat çopur
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Taksim/?stanbul
  • http://muratcopur.deviantart.com/
    • muratcopur
Eskişehir Gar daki Depo

Plaktorna kontrol paneli

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
tepkilerimi daha once belirtmiştim amma murat copur kardesimin ,herkesten farklı bakış acıları ile cektiği fotoları  icin kendisini tebrik ediyor yanaklarından opuyorum.

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Değerli model tren sevdalısı dostlar, Eskişehir'de düzenlediğimiz bu bir günlük gezide çok güzel anlar yaşadık, birarada olmanın tadını paylaştık ve dostluklarımızı pekiştirme olanağı yakaladık. Bu geziye katılarak sözünü ettiğim duyguları yaşamamıza neden olan tüm güzel insanlara teşekkür ediyorum:

Barboros Ağırbaş, Kemal Omay, Sevgi ve Hasan Ulutaş, Ümit İnci, Ferda Genç,  Selim Aygüney, Nedim Kuş, Murat Çopur, Teoman Kardaşlar, Serdar Uslu ve Arzu Erkan, Hikmet Hocam, Harun Yamanlar, Naci Gürbüz, Aynur ve Sermat Eray.

Öte yandan, bu gezinin organizasyonunda en az benim kadar emeği geçen Eskişehir'den değerli dostlarımız Yusuf Sünbül, Sermet Kabasakal ve Cafer Çiftçi'ye de sonsuz teşekkürler...

Sevgi ve saygılarımla... İlyas Şıklar

Çevrimdışı hasan38m

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
görmediğim bu yerleri bana göstermiş olduğunuzdan dolayı fotoğrafları çeken vede emeği geçen arkadaşlara teşekkürümü borç bilirim
   saygılar  hasan yaşar mert
hasan yaşar mert

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
   Katılımcıların kendi görüş açısından yansıttıkları gezi fotoğrafları ve anlatımları harika,Harun Bey'in KARAKÖY-BİLECİK arasındaki KÖPRÜ fotoğrafı uzun zamandır göremediğim yerleri hatırlattı,teşekkürler,İyi ki geldiniz Dostlar,iyi ki bu güzellikleri hep birlikte yaşam fırsatı verdiniz bizlere,hepinizin ayaklarına sağlık,nice gezilerde tekrar birlikte olmak dileklerimle Eskişehirden selamlar,Yusuf SÜNBÜL

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Hasan ,Selim ve Murat Beyler,
Eskişehir gezimizi değişik bakış açılarından bizlere hatırlatacak bu güzel resimleriniz için teşekkürler.
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.