Gönderen Konu: Microsoft Tren Simulasyonu Türk Trenleri Eklenti Paketinden görüntüler.  (Okunma sayısı 13785 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Dün Şafak Aktaş'ın hazırladığı Türk Trenleri eklenti paketi elime ulaştı. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum, karşıma çıkan her ekran görüntüsünde muhteşem zevkli anlar yaşadım ve verilen emeği bir kez daha gördüm. Ellerinize emeğinize sağlık Şafak bey. Görüntüler, bizim lokomotiflere özel sesler, Türkçe çeviriler hepsi bir harika olmuş.

Şafak beyin diğer projesi Türkiyem hattı. Detaylı bilgi kendi forumunda fotograflarıyla bulunuyor bakmanızı öneririm. Türkiyem hattını merakla bekliyorum.

Şimdi gelelim ilk ekran görüntülerine...

Bu açılış sayfası, MSTS içinde menülerde resimler bulunuyor. Seçeneklerin yanında resimlerinde Türkiye'den olması çok zevkli olmuş.

ve bizim lokomotifler ve vagonlar(henüz Türkiye hattımız olmadığı için MSTS Marias Pass yolu üzerinde fotograflandı :)

Çevrimdışı ice77

• Hakan Diker
  • Forum Üyesi
Merhaba obiwan kardeşim bu tren similasyonunu bulabileceğim veya satın alableceğim neresi var acaba yardımcı olurmusun birde içeriği türkçe çok hoşuma gitti.
Bol Model Trenli Günler Dileğimle Saygılar..

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
Okan Kardeşim.İlk başda bizi bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.Bu similasyonu bende almak isterim.Bu konuda açıklamalı  bilgiler verirsen sevinirim.Bol selamlar.
NACİ GÜRBÜZ 

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
İyi akşamlar,

Bu Microsoft Train Simulator oyunu için bir eklenti paketi ve tümüyle Şafak Aktaş tarafından hazırlanmış. Kendisine safak.aktas@railsimturkiye.com adresinden ulaşabilirsiniz. Çalışmaları hakkında diğer bilgileri de www.railsimturkiye.com adresinde bulabilirsiniz. Halen Türkiyem hattı üzerinde çalışıyor.

E-postalarını düzenli takip ediyor ve size kısa sürede yanıt döneceğine eminim.

Çevrimdışı Şafak Aktaş

• ?afak Aktaş
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
Merhaba

MSTS Turkish Trains Add-ons yani TCDD eklentileri paketinin üreticisi benim. Öncelikle Okan Bey, güzel düşünceleriniz ve övgüleriniz için çok teşekkür ederim. Sizler gibi trensever dostlarımızın desteği sayesinde bugünlere gelebildik. Esas sizler sağolun diyorum hep. 6 seneyi aşkın süredir bu modeller üzerinde çalışmaktayım ve en sonunda bu noktaya getirebilmek, sizlerin desteği sayesinde mümkün oldu. Öncelikle siz sevgili tren sever dostlarıma teşekkür etmem lazım...
Geçtiğimiz hafta içi, Proses'te Harun Bey'le bir araya geldik ve kendisinin uygun görmesi ve isteği doğrultusunda, Turkish Trains Add-ons Vol 4.0 setlerinin Proses Elektronik vasıtasıyla da satılabilmesine karar verdik.
Bu paketi, yani Microsoft Train Simulator için TCDD modellerini ve oyuna eklediğim ek özellikleri içeren "Vol 4.0" paketini edinmek için, Ankara ve çevre iller için benimle temasa geçebilir (0535 563 12 76 nolu telefonumdan mesai saatleri harici)veya İstanbul ve çevresi için direkt olarak Proses Elektronik'ten yani sevgili Harun Yamanlar'dan talep edebilirsiniz. Önümüzdeki hafta içinde ilk partiyi İstanbul'a göndereceğim. Bu simülatörü ve özelliklerini, yine Proses Elektronik'te görüp deneyebilirsiniz.
Türkiyem hattımız da, yine Vol 4.0 seti için yaklaşık 6 aydır hazırlamakta olduğum ve Türkiye'mizden çeşitli istasyonları ve hatları içinde barındıran, herşeyiyle bizden bir demiryolu hattı olacak. Bu hattımız da yine benim veya Proses vasıtasıyla sizlere önümüzdeki ay içinde ulaşacak. Detaylı bilgi ve resimleri;
http://www.railsimturkiye.com/forum/viewtopic.php?t=525
adresimizden veya
http://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=159.30
forum adresinden görebilirsiniz.
Saygılar...
Şafak Aktaş

Anadolu Model Demiryolları

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
Şafak Bey.Cevaplarımıza anında yanıt verdiğiniz için sizlere teşekkür ederim.Ayrıca İstanbul'luları Harun bey aracılığı ile düşünmenizde bizlere ayrı bir mutluluk verdi.Bu arada Harun beye de teşşekkür ederiz.Belirtiğiniz ve dört gözle bekleyeceğimiz çalışmalarınız için sizlere başarılar diler saygılar ve sevgiler sunarım.
NACİ GÜRBÜZ.

Çevrimdışı Şafak Aktaş

• ?afak Aktaş
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
Merhabalar

Güzel düşünce ve övgüleriniz için çok teşekkür ederim. İlk fırsatta, sizleri buradan bilgilendireceğim. Görüşmek dileğiyle...
Not: "safak.aktas@railsimturkiye.com", web sitemdeki ufak bir server problemi nedeniyle sorunlu çalışmakta, mailler bazen ulaşmamaktadır. Bu nedenle bu adres yerine aktas.safak@gmail.com adresini kullanmanızı rica ederim
Şafak Aktaş

Anadolu Model Demiryolları

Çevrimdışı alemcii006

• Forum Üyesi
iyi günler şafak bey ne zamandır türk tren simülasyon oyununu arıyorum bu oyunu nasıl temin ederim bilgilendirirseniz sevinirim çalışmanızda başarılar dilerim mete_dr@hotmail.com bu adresten beni bilgilendirirseniz sevinirim iyi çalışmalar